Meraija Kerija samulsina Annu Hataveju

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Reuters/ScanPix

Izrādās, ka par spīti iegūtajai «Oskara» kino balvai un glamūrīgai ikdienai sarkano paklāju burziņos, godalgotā Holivudas aktrise Anna Hataveja tomēr nav gatava visām dzīves situācijām. Pagājušā nedēļā Annas Hatavejas jaunākās filmas «Praktikants» («The Intern») pirmizrādi Ņujorkā apmeklēja arī dziedātāja Meraija Kerija. Kad kāds no žurnālistiem uz sarkanā paklāja pačukstēja to pašai Annai, aktrise no sajūsmas vairs nespēja atbildēt uz viņu jautājumiem. «Viņa šobrīd ir rokas stiepiena attālumā no manis. Meraija ir šeit… Manā pirmizrādē,» mulsi ķiķinot, savu pietāti pret slaveno dziedātāju atklāja Anna Hetaveja.

Pirms tam gan žurnālistiem izdevās noskaidrot, ka aktrise pati reiz ir izmēģinājusi praktikanta pieredzi. «Gatavojoties lomai kino stāstam «Sātans Pradas brunčos» («Devil Wears Prada»), es vairākas nedēļas strādāju izsoļu namā Christie's. Mans uzdevums bija pagatavot visiem darbiniekiem kafijas, kā arī palīdzēt brīžos, kad kādam vēl kas bija nepieciešams. Tas bija lielisks laiks, jo paralēli redzēju arī brīnišķīgu mākslu,» stāstīja Anna Hataveja.

Arī Latvijas kinoteātros pagājušā nedēļā pirmizrādi piedzīvoja stilīgā lielpilsētas komēdija «Praktikants». Šajā asprātīgajā kino stāstā Annas Hatavejas kino partneris ir pats Roberts de Niro. Viņš atveidoto septiņdesmitgadīgu atraitni Benu, kurš ir noguris no savas pensionāra ikdienas. Par spīti tam, ka metropolē mītošais Bens ir izmēģinājis gan jogas nodarbības, gan ķīniešu valodas apguvi, viņš tomēr uzskata, ka ikdienā nav gana daudz nodarbināts. Tieši šī iemesla dēļ Bens izmanto pirmo iespēju tikt pie darba. Rezultātā solīdais kungs kļūst par praktikantu ietekmīgā un stilīgā modes interneta portālā, kuru vada trīsdesmitgadniece Džūlsa.

Kino nozares profesionāļu atsauksmes liecina, ka abu ASV Kinoakadēmijas balvas «Oskars» laureātu – Roberta de Niro un Annas Hatavejas – saspēle stilīgajā lielpilsētas komēdijā valdzina un neatstāj vienaldzīgu. Filma «Praktikants» tiek slavēta ne tikai par veiksmīgajiem aktierdarbiem, bet arī par stilīgo lielpilsētas vidi, aizraujošajām modes pasaules niansēm un asprātīgajiem dialogiem.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu