«Es gribu cerēt, ka šis nav noslēgums, bet tikai sākums,» teic Māris Šlēziņš, Latvijas Ielu vingrošanas sporta biedrības vadītājs.
Raimonds Elbakjans, Ghetto Family vadītājs, projekta idejas autors: «Paldies visām organizācijām, kuras pavasarī tika uzrunātas un piekrita, ka mums ir viens mērķis – sportiska, dažādu pasākumu piepildīta vasara, kuru aktivitātēs var piedalīties ikviens. Liels paldies arī Veselības ministrijai par sniegto atbalstu. Esam sapratuši, ka mums, organizācijām un valstij, ir jāsadarbojas, tikai tā mēs kļūstam spēcīgāki un spējam nodrošināt fiziski aktīvu vasaras periodu.»
Pasākumā uz projekta sasniegtajiem rezultātiem un galvenajām atziņām atskatījās visas projektā iesaistītās sešas organizācijas: Ghetto Family, Latvijas Pauerliftinga federācija, Latvijas Ielu vingrošanas sporta biedrība, Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija, Latvijas Mazpulki un Latvijas Tautas sporta asociācija.
Sociālais projekts «Es zinu, Tu to vari!» tapis, sadarbojoties valsts un nevalstiskajām organizācijām, lai cīnītos ar pēdējā gada laikā jauniešu vidū izplatīto jauno psihoaktīvo vielu jeb tā sauktā spaisa lietošanu. Ieviešot regulējumus likumdošanā, narkotisko vielu pieejamība un lietošana šobrīd ir samazinājusies, tomēr ir jāturpina jauniešu veselības veicināšana un jārada jauniešiem iespējas lietderīgi un mērķtiecīgi pavadīt brīvo laiku, īpaši vasaras mēnešos.