Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Aicina uz jaunā mācību gada sagaidīšanu Centrāltirgū

Bērns ar zīmējumu Centrāltirgū par godu Zinību dienai veltītajā akcijā FOTO: Evija Trifanova / LETA

29.augustā no plkst. 11.00 līdz 14.00 Nēģu laukumā Centrāltirgus aicina uz jaunā mācību gada sagaidīšanas pasākumu. Programmā svētku koncerts ar Jaunās talantu fabrikas zvaigznēm, konkursi, radošās darbnīcas, kā arī šefpavāra meistarklase, turklāt ikvienam būs iespēja iesaistīties labdarības aktivitātēs, palīdzot Rīgas daudzbērnu ģimenēm.

Svētku koncertā Nēģu laukumā uzstāsies grupa «Rock'n'berries» un Jaunās talantu fabrikas zvaigznes Pāvels Fomkins, Kristīne Šomase un Rihards Bērziņš. Atraktīvus konkursus organizēs pasākuma vadītājs Oskars Millers, savukārt Innocent cafe šefpavārs Arturs Orenīts savā meistarklasē iepazīstinās, kā pagatavot lieliskas uzkodas no Centrāltirgū nopērkamajiem produktiem. Lieki piebilst, ka tās būs iespēja arī nogaršot.

Pasākuma laikā darbosies radošās darbnīcas: katrs varēs izgatavot piespraudi ar paša veidotu dizainu, bet mazākie pasākuma apmeklētāji ļauties seju apgleznošanas priekiem.

Visu pasākuma norisi ikvienam tā apmeklētājam būs iespēja iesaistīties labdarības aktivitātēs - atnest skolas preces, kas pašam vairs nav nepieciešamas, bet lieti noderēs Rīgas daudzbērnu ģimenēm, vai arī ziedot līdzekļus, lai Rīgas daudzbērnu ģimenes var saņemt Latvijas zemnieku audzētos lauku labumus. Jau kopš vasaras sākuma Rīgas Centrāltirgus atbalsta 12 daudzbērnu ģimenes, reizi mēnesī sagādājot veselīgu lauku labumu grozu.

Uz augšu
Back