Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Dziedātājai Valērijai nav žēl, ka Krievijā sit un nogalina gejus

FOTO: RIA Novosti/Scanpix

23.jūlijā tiešajā ēterā kanālā «Дождь» dziedātāja Valērija paziņojusi, ka nenožēlo nevienu no saviem homofobiskajiem izteikumiem, turklāt viņai nemaz nav žēl, ka Krievijā gejus sit un pat nogalina.

Runājot par likumu, kuru jūs atbalstījāt, par homoseksuālu cilvēku ierobežojumiem. Tas ir izraisījis agresiju, ir bijuši gadījumi, kad tiek piekauti homoseksuāli cilvēki vai pat nogalināti. Nenožēlojat, ka atbalstījāt šādu likumu?

Jūs zināt, es nenožēloju. Tas, kas notiek šobrīd pasaulē, visas viņu orģijas. Manu paziņu lokā ir ļoti daudz netradicionālās orientācijas cilvēku. Kopā strādājam, sadarbojamies. Viņu vidū ir ļoti daudzi kārtīgi cilvēki, labi cilvēki, tādi, kas nestāsta skaļi un ar savu izturēšanos neliek manīt, ka ir homoseksuāli.

Un ja izrāda, tas nav normāli, nav skaisti?

Sekundīti! Iztēlojieties televīzijas ekrānos redzam uzstājamies kādu nopietnu cilvēku – politiķi vai uzņēmēju, kurš ir tradicionālas orientācijas, un pēkšņi viņš sāk stāstīt par savu intīmo dzīvi, par to, kam dod priekšroku gultā, mēs teiksim - jukušais, izvirtulis!

Tās tomēr ir dažādas lietas, ja cilvēks atzīst savu orientāciju vai ja publiski atklāj privātās dzīves detaļas.

Nē! Nē! Faktiski viņš stāsta par savu privāto dzīvi. Pasakot, ka esi kādas konkrētas orientācijas, tu pasaki, ka dari to, to un to. Man ir vienalga, ko geji dara. Nesaprotu, kāpēc tas vispār ir jādeklarē, vēlos, lai man paskaidro. Viņus neviens neaiztiek! Es arī dzīvoju šajā sabiedrībā!

Kāpēc liela daļa geju nav atklāti?

Ziniet, domāju, viņos vēl nav mirusi visa cilvēcība, morāle un pazemība. Nu un kas, ka Eltons Džons ir atzinis, ka ir homoseksuāls, vai tas uzreiz ir labi? Viņš ir lielisks mākslinieks, dziesmu autors, bet neuzskatu, ka mums visā viņš jāatbalsta un jāvēlas līdzināties.

Uz augšu
Back