Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Daniels Kreigs iecelts par ANO īpašo sūtni

FOTO: TT NYHETSBYRN

Britu aktieris Daniels Kreigs iecelts par Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) aģentūras UNMAS īpašo sūtni, kas cīnīsies par mīnu un bīstamu sprāgstvielu izskaušanu.

Kreigs būs UNMAS sūtnis nākamos trīs gadus. Viņš piedalīsies aģentūras kampaņās un pievērsīs sabiedrības uzmanību mīnu radītajiem draudiem.

«Kā Džeimsam Bondam tev tika dota atļauja nogalināt, bet tagad es sniedzu atļauju glābt dzīvības,» ANO ģenerālsekretārs Bans Gimuns sacīja 47 gadus vecajam Kreigam.

ANO norāda, ka pagājušajā gadā iznīcināti vairāk nekā 400 000 mīnu un sprāgstvielu atlieku, kā arī aptuveni 2000 tonnu vecas munīcijas.

«Esmu pagodināts par šo lomu. Esmu saviļņots, ka varēšu strādāt kopā ar cilvēkiem, kas katru dienu riskē ar savu dzīvību, lai parasti cilvēki varētu dzīvot parastu dzīvi,» ANO galvenajā mītnē pateicās Kreigs. «Es darīšu visu, kas manos spēkos.»

Uz augšu
Back