Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Noslēgusies darbu iesniegšana «Rīga 2014» projekta «Sajūtu konteineri» eseju konkursam

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: Lita Krone / LETA

Eiropas kultūras galvaspilsētas projekta 3D karnevāls «Sajūtu konteineri» un interneta bibliotēkas «Atlants.lv» rīkotajā eseju konkursā skolu audzēkņi tika aicināti pastāstīt par brīžiem, kad «skudriņas skrien pa muguru». Atlants.lv eseju konkursus rīko jau vairākus gadus un šogad ir saņemts rekordaugsts iesniegto darbu skaits - 262, informē Mārtiņš Drēģeris, «Rīga 2014» sabiedrisko attiecību programmas vadītājs.

Ikviens interesents aicināts apmeklēt konkursa mājaslapu www.atlants.lv/konkurss (skat. resursus), iepazīties ar iesniegtajiem darbiem un balsot par saviem favorītiem līdz 8. aprīlim. Publikas balsojums veidos pusi no rezultātu kopvērtējuma, savukārt otru pusi – žūrijas vērtējums. Rezultātu paziņošana notiks 10. aprīlī, savukārt uzvarētāju apbalvošana notiks 16. aprīlī Trusis KAFE.

www.atlants.lv

Konkursa žūriju veido 3D karnevāla «Sajūtu konteineri» režisori Roberts Rubīns un Didzis Eglītis, kā arī aktrise Katrīne Pasternaka, dziedātājs Goran Gora un rakstniece Nora Ikstena.

Konkursa sadarbības partneris «Western Digital» eseju konkursa uzvarētājam piešķirs vienreizēju stipendiju 350 eiro apmērā, savukārt uzvarētāja literatūras skolotājs saņems 150 eiro lielu prēmiju. Otrās un trešās vietas ieguvēji saņems vienreizējas stipendijas 200 un 150 eiro apmērā, bet viņu literatūras skolotāji atbilstoši 100 un 50 eiro. Tāpat tiks piešķirtas dažādas pārsteiguma un veicināšanas balvas no dāvanu servisa «Lieliska dāvana», interneta žurnāla «Satori», interneta bibliotēkas «Atlants.lv», biļešu servisa «BezRindas.lv» un projekta kuratoriem – «Jura Podnieka studijas».

Konkurss norisinājās no 2013. gada 10. decembra līdz 2014. gada 17.martam.

3D karnevāls «Sajūtu konteineri» ir pirmais radošo industriju mijiedarbības rezultātā radītais projekts Latvijā, apvienojot arhitektūru, 3D stereogrāfiju, skaņu, gaismu, smaržu un tausti. Sajūtu konteineros gluži kā Dainu skapī tiek krātas cilvēku atmiņas par pašām īpašākajām sajūtām- reālām un iluzorām. Projekta ietvaros tiks radītas 7 sajūtu istabas, kurās apmeklētājiem būs iespēja ceļot laikā no bērnības līdz mūžībai. Sajūtu konteineru atklāšana paredzēta šī gada jūnijā. Projektu īsteno Jura Podnieka studija, atbalsta nodibinājums «Rīga 2014», Rīgas Dome, Lattelecom, Western Digital, kā arī inbox.lv, spoki.tvnet.lv un ISIC Latvia.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu