Bībera urīna parauga nodošanas video tiks publicēts

Džastins Bībers

FOTO: Reuters/ScanPix

Maiami tiesa izlēmusi publicēt video, kā kanādiešu dziedātājs Džastins Bībers policijas iecirknī nodod urīna paraugu analīzēm.

Kā jau ziņots, janvārī Bīberu aizturēja par piedalīšanos improvizētās autosacīkstēs, ievērojami pārsniedzot dzīvojamo māju rajonā noteikto braukšanas ātruma ierobežojumu. Viņam tika uzrādīta apsūdzība par auto vadīšanu reibumā, pretošanos policijai un braukšanu ar nederīgu vadītāja apliecību.

Vairāki mediji pieprasīja videoierakstus no Bībera aizturēšanas, pamatojoties uz Floridas štata likumu par valsts iestāžu dokumentiem, vēsta mūzikas izdevums «Rolling Stone».

Tiesa nolēmusi prasību apmierināt. Tiks publiskoti pieci video, no kuriem divos Bībers redzams, nododot urīna paraugu narkotiku analīzēm. Dziedātāja dzimumorgāni tiks cenzēti.

Bībers noliedz vainu visos apsūdzības punktos.

Kā ziņots iepriekš, februārī Bīberam dzimtajā Kanādā tika uzrādīta apsūdzība par uzbrukumu limuzīna šoferim. Savukārt janvārī viņa māja tika pārmeklēta saistībā ar kaimiņa sūdzību, ka tīņu elks viņa māju esot apmētājis ar olām. Bībera dzīvesvietā tika atrastas narkotikas, par kurām atbildību uzņēmās kāds viņa viesis.

Uz augšu