Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Vatsone: «Saņēmu draudus, ierunājoties par sieviešu tiesībām»

FOTO: Reuters/ScanPix

Aktrise Emma Vatsone publiski paziņojusi par saviem feministiskajiem skatījumiem uz pasauli. Rādās, ka ne visiem aktrises domas ir patīkamas. Uzreiz pēc uzstāšanās ar publisku runu sieviešu aizstāvībai Emma sāka saņemt draudu ziņas. Arī kolēģu starpā par aktrisi smejas viņas runu un domu par vienlīdzību dēļ.

Kad aktrise bija izteikusi atbalstu sievietēm un atbalstījusi vēlmi sievietēm un vīriešiem būt vienlīdzīgiem un saņemt par darbu vienādu samaksu, viņa saņēma gan draugu vēstules, kolēģu nievas, gan internetā parādījās dažādas mājas lapas, kuras mēģināja izbojāt aktrises labo tēlu.

Internetā parādījās kailfoto, kuros bija atveidota aktrise, kaut gan aktrise nekad nav fotografējusies kaila un nekad pati nav uzņēmusi šādas fotogrāfijas privātajam arhīvam.

Faktu, ka fotogrāfijās nav atveidota viņa, bet tās izveidotas ar programmas «Photoshop» palīdzību, aktrise pierādīja tiesas ceļā.

Neskatoties uz faktu, ka kopš runas teikšanas ir pagājuši vairāki mēneši, aktrise joprojām turpina saņemt draudus un baidās par savu dzīvību.

Aktrise nedomā padoties, klusēt vai mainīt savas domas!

Uz augšu
Back