Kaņepes Kultūras centrā būs skatāmi dokumentāli stāsti par notikumiem Ukrainā

LETA
CopyDraugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Ēriks Gailis/TVNET

No šodienas līdz 22.februārim Rīgā, Kaņepes Kultūras centrā, būs skatāma filmu programma «Ziema, kas mūs izmainīja», kurā apkopoti dokumentāli stāsti par notikumiem Ukrainā.

Kā informēja filmu programmas veidotāji, pirmais filmas seanss gaidāms šodien plkst.16, bet plkst.19.30 notiks tikšanās ar filmu režisori Larisu Artjuginu.

Pārējās nedēļas dienās kinoseansi būs plkst.18 un 20.

Filmu programmu «Ziema, kas mūs izmainīja» piedāvā Ukrainas filmu kolektīvs «Babylon'13».

2013.gada 21.novembrī Ukrainas izvēli veidot ciešākas saites ar Eiropu sagrāva Viktors Janukovičs, turpinot savas valdības ofensīvu pret brīvu un demokrātisku Ukrainu. Ukrainas sabiedrībai neatlika nekas cits kā aizstāvēt savu brīvību un cerības.

Kad cilvēki Maidana laikā sāka būvēt teltis un barikādes, desmit Ukrainas filmu veidotāji radīja «Babylon’13», lai sniegtu labāku izpratni par apkārt notiekošo un veicinātu pilsoniskas sabiedrības attīstību.

«Babylon’13» kļuva par Maidana notikumu atspoguļotāju kino valodā, dodot miljoniem cilvēku iespēju aizdomāties par savu lomu jaunas Ukrainas veidošanā.

Sadarbībā ar fondu «Viegli» Kaņepes Kultūras centrs piedāvā noskatīties daļu no šīm filmām īpašā Maidana notikumiem veltītā atceres nedēļā, kā arī tikties ar filmu režisori Larisu Artjuginu.

Ieeja visos seansos būs par ziedojumiem.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu