Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Fotoreportāža: Rīgā durvis ver šokolādes muzejs

TVNET
Fotoreportāža: Rīgā durvis ver šokolādes muzejs
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

18.decembrī Rīgā, Miera ielā 22 savus pirmos apmeklētājus uzņēma «Laimas» šokolādes muzejs. Savā vēsturiskajā vietā - Miera un Palīdzības ielas stūrī - atgriezies arī vairāku rīdzinieku paaudžu iemīļotais saldumu veikals un kafejnīca. Pati muzeja ēka ir «Laimas» vēstures lieciniece. Šo Latvijas industriālā mantojama sarakstā iekļauto namu 1939. gadā projektēja arhitekts Staņislavs Aloizs Borbals.

Lai uztaisītu šokolādes muzeju, vajadzēja divus gadus. Tā koncepcijas autors ir Norvels Hermanovskis – latvietis no Ņujorkas.

Pirmais, kas sagaida muzeja apmeklētājus, – šokolādes strūklaka, no kuras tiek piedāvāts cienasts. Saldumu meistari ir pārliecināti: šokolāde top kā brīnums, un tieši šo sajūtu rada muzejs. Piemēram, ievadot savu biļeti speciālā automātā, var pasūtīt šokolādi ar īpašu uzrakstu, ko pēc tam var saņemt pie izejas.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu