Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

"Okartes Skatuves" koncertā – Marhileviča dziesmas

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto / LNT

Šovakar, 24. septembrī, plkst. 20.35 tiešraidē LNT, Latvijas Mūzikas kanālā un www.lmk.lv norisināsies Latvijas Mūzikas kanāla un "OKartes" veidotā muzikālā šova "Okartes Skatuve" trešais lielais koncerts, informē LNT pārstāve Inguna Sermole.

Koncerta pirmajai daļai dalībnieki sagatavojuši komponista Ulda Marhilēviča skaistākās dziesmas, tās pārveidojot un nesot skatītājiem savā versijā un izpratnē. "Okartes Skatuves" dalībnieku sniegumā skanēs dziesmas "Lūgums", "Naktsvārdi", "Līdzās sev", "Vēl" un citas.

Koncerta otrajā daļā skanēs dalībnieku pašu radītas oriģināldziesmas. Šonedēļ oriģināldziesmas, kas skanēs koncerta otrajā daļā, sarakstījuši: Māra Katarska ("4Vēji"), Gints Cālītis ("Zvaigžņu zagļi"), Anita Intaite jeb Košā ("T-Band"), Didzis Bordo ("nu un"), Anete Volmane ("Jātnieki") un Ivars Kļaviņš ("K1").

Šobrīd tikai četrās grupās ir radoša saskaņa. Intensīvi strādā grupa "K1" - pēc Arvīda aiziešanas Inga un Elias saprotas lieliski, viņu vidū ir saskaņa, abi centīgi mēģina un plāno savu sestdienas uzstāšanos arī vēlās vakara stundās, kad visi jau guļ.

Foto: Publicitātes foto / LNT

Tāpat aktīvi, gan vēl pa dienas gaismu, darbojas puišu grupa "nu un", grupa "Zvaigžņu zagļi" arī plāno un organizē savu darbu laicīgi.

Viscentīgāk un apņēmīgāk darbojas pagājušā koncerta uzvarētāji "4Vēji", bet visgrūtāk ar mēģinājumu organizēšanu vēl aizvien iet grupai "T-Band". Daudz strādā arī grupa "Jātnieki", tomēr viņu vidū ir vismazākā saskaņa - pārējie grupas dalībnieki nav apmierināti ar Rikardo attieksmi pret darbu un šonedēļ pārrunās atzina, ka viņu izbalsotu, ja koncertā paliktu pēdējā vietā.

Šobrīd šovu pametuši jau divi grupas "K1" dalībnieki – Liene Brikovska un Arvīds Berķis. Vai arī šonedēļ šāds pats liktenis piemeklēs grupu "K1", vai kādai citai grupai no šova būs jāizbalso savējais?

Pēc pagājušā koncerta skatītāju balsojuma vislielāko honorāru saņēma grupa "4 vēji" (116,40 Ls), kurai ir arī aktīvākā fanu kustība un lielākais atbalstītāju skaits. Grupas fanu klubs sola, ka izveidos grupai savu mājas lapu, ja šajā koncertā "4Vēji" ierindosies vismaz trešajā vietā.

Savukārt vismazāko honorāru pagājušajā koncertā saņēma grupa "K1" (56,41 Ls). Lai arī Elias jeb Ivars ir spilgta personība šovā, grupai pagaidām ir vismazākais atbalstītāju skaits. Vai pagājušās nedēļas neveiksminieki saņemsies un šonedēļ skatītājus pārsteigs ar spožu uznācienu? Kura muzikālā apvienība stāsies uz izbalsošanas strīpas un kuru no šova izraidīs?

Uz šova "OKartes Skatuve" otro koncertu tika izpārdotas visas 150 biļetes. No šīm biļetēm 53 netika nodotas kā mērķtiecīgs balsojums, līdz ar to ieņemtā nauda par šīm biļetēm tika sadalīta sešās vienādās daļās. Atgādinām, ka ar iegādāto biļeti var veikt mērķtiecīgu honorāra balsojumu, to iemetot konkrētās grupas urnā pie ieejas Rīgas Kinostudijas 2. paviljona.

Turpmāk vietu skaits uz šova "OKartes Skatuve" koncertiem tiks palielināts līdz 300 vietām.

Biļetes var iegādāties visās "Biļešu servisa" kasēs, www.bilesuserviss.lv un "Statoil" DUS.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu