Eltons Džons: Man bija sekss ar VDK aģentu

FOTO: Reuters/AP/Scanpix

Britu mūziķis Eltons Džons atklājis, ka 1979.gadā padomju Krievijā viņam esot bijis sekss ar Valsts drošības komitejas (VDK) aģentu.

Britu mūziķis Eltons Džons atklājis, ka 1979.gadā padomju Krievijā viņam esot bijis sekss ar Valsts drošības komitejas (VDK) aģentu.

66 gadus vecais dziedātājs atzinās intīmās attiecībā ar aģentu. Viņš uzskata, ka

VDK esot iefiltrējusies viņa komandā, lai viesošanās laikā uzmanītu katru viņa soli.

«1979.gadā es aizbraucu uz Krieviju un zināju, ka nepārtraukti tieku vērots,» sacīja Džons. «Man bija tulks, kuru viņi, bez šaubām, bija iesūtījuši. Galu galā man ar viņu bija sekss uz viesnīcas jumta.»

Džons, kurs savu homoseksuālo orientāciju neslēpj, dzīvo ar partneri Deividu Fērnišu. Viņiem ir divi bērni - divgadīgais Zaharijs un astoņus mēnešus vecais Elija.

Dziedātājs decembrī atgriezīsies Maskavā, lai atbalstītu Krievijas homoseksuāļus protestos pret likumiem, kas ierobežo gejus un lesbietes.

«Man decembrī jādodas uz Maskavu. Man tas jādara, turklāt rūpīgi jāapsver katrs vārds,» viņš teica intervijā laikrakstam «The Observer».

«Vai var visiem māksliniekiem aizliegt braukt uz Krieviju?» viņš turpina. «Tādā gadījumā vīrieši un sievietes, kuri ir homoseksuāli un cieš no šiem likumiem, ir pilnībā izolēti.

Es nevaru atstāt šos cilvēkus bez atbalsta.

Es nezinu, kā tas beigsies, taču man jābrauc.»

Uz augšu