Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP)... Viņi nav slikti cilvēki, bet kā profesionāļi ir zaļknābji. Kamēr viņi apjauš, kas kur notiek, tā vietā, lai neveiktu nekādas kustības, ātri sadod frekvences tiem, par kuriem neko nesaprot, un pēc tam atkal nožēlos. Atņemt frekvenci vairs nevar, tad sākas tiesu lietas. Tas ir pilnīgi netaisnīgi un netālredzīgi, ja NEPLP aizliedz «SWH Rock» iziet Liepājā un Ventspilī.
Jā, mēs piedalījāmies konkursā un lūdzām uz šīs 12 gadu pieredzes bāzes, ka «SWH Rock» vajadzētu būt Liepājā, kur rokmūzika ir attīstījusies un kur tai ir tradīcijas. Padome neiedeva frekvenci ar motivāciju, ka mums nav laba koncepcija un šāda radiostacija Liepājā nav vajadzīga, atdodot to pilnīgi citam formātam.
Savukārt Ventspilī, kur mēs arī gribējām rokmūziku, viņi atdeva Valmieras programmai ar domu, ka Valmieras programma varētu interesēt vietējos klausītājus. Tas nozīmē, ka NEPLP nedomā valstiski un cerēt uz frekvenču profesionālu sadali pagaidām nav iespējas, jo tiem profesionāļiem, kas šobrīd ir padomē, vajadzīgs laiks, lai saprastu, kas ir kas šajā tirgū. Bet pa to laiku ir sadarīts daudz visādu aplamību un kļūdu.
Esat aktīvs sociālajos tīklos, īpaši tviterī. Kādu redzat radio mijiedarbību ar sociālajiem tīkliem?
Man nebija citas iespējas, jo man ir bērni, kuri vienkārši lika manīt – ja tēvs neko nesaprot un neieiet sociālajos tīklos, tad praktiski vienu no saziņas veidiem ar saviem bērniem viņš sev jau ir liedzis. No otras puses, man bija svarīgi būt šajos tīklos, lai zinātu, ko dara mani bērni, ko domā divdesmitgadnieki, kas ir «Spin FM» publika un trīsdesmitgadnieki. Viņiem ir citas autoritātes, citi elki, citas vēlmes un citas vērtības.