Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Marhilēviča mūzikls pulcē klausītāju tūkstošus

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: LETA

Vakar, 7.maijā, ar jauniešu piepildītām tribīnēm Ķīpsalas hallē norisinājās Ulda Marhilēviča jaunā mūzikla «Pārdotie smiekli» pirmās trīs izrādes. Katra izrāde pulcēja aptuveni 1500 skatītāju. Vakar dienas gaismu ieraudzīja arī mūzikla CD albums ar piecpadsmit dziesmām no izrādes. Dziesmu tekstus rakstījis Guntars Račs.

«Spriežot pēc klausītāju atsaucības un galvenās lomas tēlotāja Mika Dukura nebeidzamās autogrāfu dalīšanas sesijas, varam spriest, ka pirmizrādes ir izdevušās un arī šodienas trīs izrādes pulcē pilnu zāli ar priecīgiem jauniešiem,» teikts izdevniecības «MicRec» preses paziņojumā.

Pirmizrādē vislielākās ovācijas saņēma kontrtenors Sergejs Jēgers Rikerta kunga lomā - viņa dziedātā «Rēdereja» solās kļūt par vienu no dziesmām, kura dzīvos arī ārpus izrādes. Skatītāju lielu atsaucību guva arī divu galveno lomu atveidotāji Miks Dukurs (Tims Tālers) un Antra Stafecka (meitenīte). Nepamanīta nepalika arī «ļaunā pamāte» Agnese Rakovska (Triānas parks) un grupas «Dzelzs vilks» līderis Juris Kaukulis, kurš izrādē atveido dzīves pieredzējušo Kešimiru. Viens no muzikāli veiksmīgākajiem muzikālajiem numuriem negaidīti izrādījās grupas «Colt» līdera Ata Ieviņa atveidotā stūrmaņa Džonija hits «Ceļavējš». Lielisks kā vienmēr bija Latvijas Nacionālās operas solists Imants Erdmans, kuram izrādē tikusi ļaunā barona Lefueta loma.

Izrādē vēl piedalās Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas koris diriģenta Jāņa Baltiņa vadībā, deju grupa «Pastiprinātājs», kā arī Kristapa Krievkalna instrumentālā grupa ar mūzikla autoru pie klavierēm.

Mūzikla režisors un scenārija autors ir Juris Jonelis, scenogrāfs Ivars Noviks, video režisors Roberts Rubīns, horeogrāfe Dace Jonele, kostīmu māksliniece Liene Pavlovska.

Kopumā pie izrādes strādā 90 cilvēku liela radošā un tehniskā grupa.

Vēl paredzētas septiņas mūzikla izrādes un biļetes vēl ir nopērkamas uz papildu izrādi 10.maijā.

Mūzikla dziesmas varat lejupielādēt portālā Doremi.lv

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu