Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Blitze» izsludina radio singla «To, kā nav» remiksu konkursu

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Edgars Kalmēns

Jauniešu grupa «Blitze» izsludina konkursu, uzrunājot potenciālos dalībniekus, grupas mūziķi mudina gan puišus, gan meitenes izmēģināt savus spēkus un izveidot grupas jaunākās dziesmas «To, kā nav» remiksus.

«Vēlies kļūt slavens vai slavena? Vēlies, lai tevi sadzird Latvijas radiostacijās, klubos un koncertos? Tieši tāpēc grupa «Blitze» uzrunā tevi, jo, ja tu esi dīdžejs, mūziķis iesācējs vai tevi vienkārši interesē izmēģināt spēkus mūzikā, šis konkurss ir domāts tieši tev! Nav svarīgi, kurā pusē tu dzīvo un cik liela ir muzikālā pieredze. Nav nozīmes, kur esi uzstājies vai kādus citus kalnus dzīvē gāzis. Galvenais ir darīt un radīt!» šādi konkursantus uzrunā grupa «Blitze».

«Ja tavs remikss būs labākais, tevi sadzirdēs radio klausītājs un tu iegūsi atpazīstamību mūzikas biznesā, sociālajos tīklos un masu medijos. Veiksmīgas sadarbības rezultātā tev būs iespēja kļūt par vienu no mums un uzstāties mūsu koncertos grupas «Blitze» sastāvā,» atklāj grupas solists Arvīds Berķis.

Nolikums konkursa dalībniekiem:

1) Dziesmas «To, kā nav» remiksus un kontaktinformāciju par sevi jāiesūta līdz 1. aprīlim uz e-pastuarvids@blitze.lv. Aicinām sūtīt linku uz lejupielādi. Mūziķu žūrijas komisija izvēlēsies trīs labākos darbus,

2) Remiksu konkursa laureāti tiks paziņoti 7. aprīlī, sazinoties ar trīs labāko darbu autoriem,

3) Grupa «Blitze» un tās menedžments patur tiesības uz jauniegūtajiem remiksiem, to publicēšanu un reproducēšanu,

4) Autortiesības. Ja tomēr nebūsi iekļuvis labāko vidū, tad pirms sava darba iespējamās publicēšanas Draugiem.lv, djtop.lv un citās vietnēs tas jāsaskaņo ar grupu, rakstot uz e-pastu arvids@blitze.lv , kā arī nosūtot remiksu vai tā linku;

5) «Blitze» nevar garantēt, ka visi remiksi tiks atskaņoti vai izmantoti.

«Blitze» singlogrāfija - «Bibliotekārs», «Segā ietinies», «Stāsts savādāks», «Hop!», «No griestiem atspēries», «Kamēr zeme griezīsies», «Laiks» un «To, kā nav».

Grupas «Blitze» sastāvs - Arvīds Berķis (vokāls un ideju ģenerēšana), Arnis Grīnbergs (basģitāra un tehnikas guru), Kārlis Paukšte (sitamie un citi instrumenti), Midis jeb Aldis Zaļūksnis (ģitāra un producēšana).

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu