Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Doļģe vadīs jaunu sarunu šovu "Vīrietis uz paklāja"!

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: TV3

TV3 ļaujas sievišķīgai ziņkārībai un skatītājiem piedāvā jaunu sarunu šovu "Vīrietis uz paklāja"! Ik pirmdienu uz paklāja tiks aicināti sabiedrībā pazīstami vīrieši, lai runātu par viņiem pašiem, sievietēm un attiecību noslēpumiem. Tās būs sarunas ar vīriešiem, kuriem piemīt tā saucamais magnēts, par kuriem sievietes vēlas zināt visu un pat vairāk, kā viņi līdz šim ļāvušies atklāt. Šova viesus iztaujās neparasts duets – dzīvesgudrā un šarmantā Leonarda Ķestere kopā ar simpātisko Elīnu Doļģi.

Jauns sarunu šovs!

TV3 skatītājiem piedāvā oriģinālu emocionāli pētniecisku sarunu šovu "Vīrietis uz paklāja" uz diviem spēles laukumiem. Tās būs  tikšanās un sarunas ar sabiedrībā pazīstamiem vīriešiem, kuri ir izpelnījušies sieviešu uzmanību. Šova viesi tiks izjautāti par attiecībām, par sievietēm viņu dzīvē, par noslēpumiem un lietām, kuras līdz šim nemaz nav atklājuši.

Tās būs aizraujošas sarunas ar vīriešiem, kurus reizēm nīstam, reizēm mīlam, bet reizēm vēlamies pieburt!

Savukārt vīriešiem tā būs vienreizēja iespēja censties izprast sievietes. Kā jau minēts, tā būs spēle uz diviem laukumiem.

Raidījuma vadītāju ampluā iejutīsies šarmantas un dzīvesgudras dāmas - Leonarda Ķestere un Elīna Doļģe. Un, protams, cik dāmu, tik viedokļu! Tādēļ, lai interesantāk, katram raidījumam tiks pieaicinātas novērotājas, kuras, sekojot līdzi studijā notiekošajai sarunai, sniegs savu vērtējumu un izteiks viedokli par redzēto un dzirdēto. Jaunais sarunu šovs "Vīrietis uz paklāja" būs brīdis, kad sievietei pēc ikdienas rūpēm un raizēm atvēlēt laiku sev un pavadīt vakaru līdzīgi domājošo sabiedrībā.

Raidījuma vadītāju ampluā iejutīsies šarmantas un dzīves gudras dāmas - Leonarda Ķestere un Elīna Doļģe
Raidījuma vadītāju ampluā iejutīsies šarmantas un dzīves gudras dāmas - Leonarda Ķestere un Elīna Doļģe Foto: TV3

Venēra un Marss – mīts?!

Sarunu šova producente Iveta Feldmane atklāj, kā radusies doma veidot šovu: ""Vīrietis uz paklāja" radies vairāku patīkamu sakritību rezultātā. Pirmkārt, jau kādu laiku televīzijās nav vērojami sarunu formāta raidījumi. Otrkārt, radošā komanda ir pietiekami sievišķīga un pieaugusi, lai uzdrošinātos pieķerties jutīgajai vīriešu un sieviešu attiecību jomai." Turpinot domu, kādēļ uz paklāja tiks aicināti tieši vīrieši, I.Feldmane: „Kāpēc? Jo mums ir interesanti! Jo mēs vēlamies saprast, pietuvoties! Un varbūt mums izdosies kaut nedaudz samazināt attālumu starp Venēru un Marsu un kliedēt mītu, ka esam tik atšķirīgi konstruēti.”

Skatieties jauno sarunu šovu "Vīrietis uz paklāja" no 21.februāra ik pirmdienu 22:55 TV3!


Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu