Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Urrā! Blondīņu festivāls «Go Blonde» nākamgad tomēr notiks!

Latvijas blondīņu asociācijas prezidente un uzņēmēja Marika Ģederte nākusi klajā ar sensacionālu paziņojumu, ka 2013. gadā tomēr norisināsies krāšņais blondīņu festivāls. Iepriekš festivāls tika rīkots Rīgā, bet šoreiz blondīnes pulcēsies Jūrmalā.

«Pateicoties tūristu izrādītajai milzīgajai interesei, «Go Blonde» organizēs jau ceturto festivālu, kas šoreiz notiks Jūrmalā 13.jūlijā. Esam ņēmuši vērā tūristu ieteikumus un ceram sarīkot neaizmirstamu un košu festivālu nedēļas nogalē, kurā varēs piedalīties jebkurš. Pasākuma tematika ir Pink Sensation,» atklāj Marika Ģederte.

Visas dienas garumā ir plānotas aktivitātes uz ūdens, pludmalē, Merilinas Monro līdzinieču konkurss, «Mis un Misters Australian Gold» skaistuma konkursa fināls, tenisa un golfa turnīri, «Harley Davidson» moču parāde. Festivāls noslēgsies ar ballīti visas nakts garumā, kurā piedalīsies ne tikai pašmāju zvaigznes, bet arī pasaulē pazīstami DJ un dziedātājas. Festivāls apmeklētājiem būs bez maksas, par dalības maksu būs atsevišķi slēgtie pasākumi.

Iepriekš notikušie «Go Blonde» festivāli guva plašu pasaules mediju uzmanību, palīdzot Latvijai nokļūt vadošajos ziņu kanālos ar pozitīvu vēstījumu – «Latvija ir atradusi veidu, kā cīnīties ar krīzi». Vācijas nacionālais televīzijas kanāls 1 uzņēma dokumentālo filmu par Latvijas Blondīņu asociāciju. Festivāls tika atspoguļots vairāk nekā 500 interneta portālos visā pasaulē, telekanālā CNN, populārajos dzīvesstila žurnālos «Glamour», «Mairie Claire» ASV, «Grazia» Anglijā un Itālijā.

Uz augšu
Back