Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Iepazīsti «Saimnieks meklē sievu» dalībniekus!

TVNET
Iepazīsti «Saimnieks meklē sievu» dalībniekus!
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Sandis Legzdiņš un Oskars Dombrovskis
Sandis Legzdiņš un Oskars Dombrovskis Foto: publicitātes

Jau šovakar, 21.09. plkst. 20:20, TV3 ēterā notiks pirmizrāde ilgi gaidītajam šovam «Saimnieks meklē sievu». Piedāvājam vēlreiz iepazīties ar šova dalībniekiem jeb potenciālajiem preciniekiem!

Kopumā šovā piedalās desmit saimnieki, kuri alkst satikt savu sievu jeb īsto un vienīgo saimniecīti. Visvairāk saimnieku nāk no Vidzemes - Sandis Birkenbergs (30 gadi) no Salacgrīvas meklē sievu, kurai jābūt kaklam, kas kustina galvu, kā arī jārēķinās ar ļoti enerģisku vīratēvu.

Sandis Birkenbergs un Austris Pujāts
Sandis Birkenbergs un Austris Pujāts Foto: publicitātes

Austris Pujāts (43 gadi) dzīvo Gulbenes novadā un nodarbojas ar dārzkopību un slieku audzēšanu, kā arī strādā algotu darbu galdniecībā, kur meistaro ekskluzīvas mēbeles. Sievu viņš meklē par sevi krietni jaunāku, kura sagādātu viņam mantinieku.

Jurim Ozoliņam (54 gadi) pieder paprāvs zemesgabals pie jūras Carnikavas novadā, un viņa hobijs ir medības. Sievu meklē ar biznesa domāšanu, kura viņam varētu palīdzēt izveidot lepnu atpūtas vietu jūras krastā. Sandis Legzdiņš no Amatas novada ir jaunākais no mūsu saimniekiem – viņam ir tikai 21 gads un plaša saimniecība, kurā aug aitas, kazas, govs, teļi, truši, vistas un pat nūtrijas. Sievai noteikti būtu jāprot pagatavot lazanju.

Juris Ozoliņš un Gatis Pliens
Juris Ozoliņš un Gatis Pliens Foto: publicitātes

Gatis Pliens (26 gadi) ir pārvaldnieks krusttēva saimniecībā Gulbenes novadā un meklē komunikablu sievu, kas prot viegli adaptēties svešā vidē.

Savukārt no Kurzemes nāk divi saimnieki - Almantam Kalniņam (38 gadi) no Talsu novada pieder sava slēpošanas trase un atpūtas nams. A.Kalniņš ir bijušais biatlonists, kurš tagad nodarbojas ar riteņbraukšanu, meklē pašpietiekamu sievieti, ar kuru būtu saskaņa. Ainārs Piļeckis (38 gadi) nodarbojos ar graudkopību Skrundas novadā un viņam ir trīs bērni. Sievu meklē saimniecisku un tādu, kura sapratīs, ka lielāko daļu vasaras viņš pavada intensīvā darbā.

Almants Kalniņš un  Ainārs Piļeckis
Almants Kalniņš un Ainārs Piļeckis Foto: publicitātes

Divi saimnieki nāk no Latgales puses - bijušajam rīdziniekam Egīlam Rušiņam (40 gadi) pieder saimniecība pasakaini skaistā vietā pie ezera Salas novadā. Egīls ir plaša profila saimnieks – viņš audzē aitas, darina vīnu un ierīkojis arī viesu māju. Sievu meklē tādu, kura spētu palīdzētu biznesā un mīlētu laukus.

Bitenieks Kaspars Vaikulis (22 gadi) no Jēkabpils novada ir īsts dabas bērns, kurš staigā basām kājām un dzīvo pirtiņā, turklāt ir arī veģetārietis. Arī Kaspara nākamajai sievai būtu jāmīl daba!

Egīls Rušiņš un Kaspars Vaikulis
Egīls Rušiņš un Kaspars Vaikulis Foto: publicitātes

Bet no Zemgales nāk tikai viens saimnieks – Oskars Dombrovskis (27 gadi). Šim saimniekam vēl nekad nav bijušas nopietnas attiecības. Tāpēc tiek likta liela cerība uz to, ka šovā Saimnieks meklē sievu satiks savu īsto un vienīgo!

Sandis Legzdiņš un Oskars Dombrovskis
Sandis Legzdiņš un Oskars Dombrovskis Foto: publicitātes
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu