Marija Naumova koncertē ar Vudija Alana filmas mūziķi

FOTO: LETA

Populārās latviešu dziedātājas Marijas Naumovas koncertus «Pusnakts Parīzē» klausītāji varēs baudīt brīvdabas estrādēs Siguldā un Jūrmalā.

Marija Naumova savos solokoncertos uzstājas kopā ar Vidzemes kamerorķestri Andra Veismaņa vadībā, savu uzticamo pavadošo mūziķu grupu un īpašajiem viesiem no Francijas - Toniju Bonfisu (Tony Bonfils) un Frānsisu Parisi (François Parisi), no kuriem pēdējais muzicējis Oskara nominācijai izvirzītajā Vudija Alana filmā «Pusnakts Parīzē». Koncertiem pievienosies arī izcilais franču ģitārists Sami Dussats (Samy Daussat).

Jūrmalā Dzintaru koncertzālē skatītāji varēs baudīt ne tikai mūziku, bet arī multimākslinieka Arta Dzērves veidoto video scenogrāfiju, kurā organiski mijiedarbosies futūrisma un klasikas redzējums. Artis Dzērve ir atzīts multimākslinieks, kas darbojies neskaitāmos radošajos projektos – vērienīgākais no tiem ir «Staro Rīga».

Koncerti «Pusnakts Parīzē» būs 29. augustā Siguldas Pilsdrupu estrādē un 31. augustā Jūrmalā Dzintaru koncertzālē. Biļetes pieejamas «Biļešu paradīzes» kasēs visā Latvijā vai mājas lapā bilesuparadize.lv.

Uz augšu
Back