Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Bejonsē un Paltrova atvaļinājumu pavadīs kopā

Bejonsa ar vīru Jay-Z un aktrise Gvineta Paltrova FOTO: AP/Reuters/ScanPix

Mūzikas zvaigžņu pāris Bejonsē un «Jay-Z» un grupas «Coldplay» solists Kriss Mārtins un aktrise Gvineta Paltrova plāno kopīgu atvaļinājumu.

Kad «Jay-Z» un Mārtins pabeigs nogurdinošās pasaules koncertturnejas, viņi ar sievām un bērniem autofurgonā dosies ceļojumā uz Floridu.

«Abi pāri plāno braucienu pa Floridu. Džejs un Kriss bijuši spraigās koncertturnejās, tāpēc viņiem nepieciešama atpūta,» anonīms avots pastāstīja britu laikrakstam «The Sun». «Gvineta un Bejonsē domā, ka brauciens pie dabas ekskluzīvajā autofurgonā «Winnebago» būs ideāls veids, kā patverties no ikdienas.»

«Brauciens būs piezemēts, taču tieši tas viņiem ir vajadzīgs,» piebilda avots.

Janvārī Bejonsē laida pasaulē savu pirmo bērnu Blū Aiviju, savukārt Paltrovai un Mārtinam ir divi bērni - astoņus gadus vecā Epla un sešgadīgais Mozus.

Mārtins agrāk atklājis, ka draudzību ar «Jay-Z» uzskata par «ļoti jautru». «Jā, tas ir ļoti jautri. Kāds ir kopsaucējs? Iespējams, iekšienē viņš jūtas maliet līdzīgi kā es, savukārt es jūtos mazliet kā viņš,» sacīja Mārtins.

Taču Paltrova uzskata, ka vīrieši «līdzsvaro viens otru».

«Kriss un es esam līdzīgi Džejam un Bejonsē - divi paranoiski ironizētāji un divi mierīgi un piezemēti cilvēki,» viņa dalās pārdomās.

Uz augšu
Back