Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Spīrsa prasa 15 miljonus USD

Britnija Spīrsa par piedalīšanos "X Factor" žūrijā pieprasījusi 15 miljonus dolāru FOTO: AFP/LETA

Amerikāņu dziedātāja Britnija Spīrsa par atrašanos talantu šova «X Factor» žūrijā pieprasījusi lielāku samaksu, nekā dziedātāja Dženifera Lopesa saņēmusi par iesaistīšanos raidījumā «American Idol».

Par piedalīšanos vienā «X Factor» sezonā Spīrsa saņems 15 miljonus dolāru (8,4 miljonus latu) - par trim miljoniem dolāru vairāk, nekā Lopesa nopelnīja pirmajā sezonā «American Idol» žūrijā.

«Britnija gribēja saņemt ne mazāk par 13 miljoniem dolāru (7,2 miljoniem latu),» anonīms avots atklāja izklaides portālam TMZ. Ārzemju mediji ziņo, ka sākotnēji dziedātāja pieprasījusi 20 miljonus dolāru (11 miljonus latu) lielu atlīdzību. Darījums satraucis «American Idol» rīkotājus, jo viņi baidās, ka Lopesa varētu pieprasīt lielāku samaksu, kaut arī šova reitingi pēdējā sezonā kritušies.

Ārzemju medijos izskanējusi informācija, ka «X Factor» vadība tik ļoti vēlējusies, lai Spīrsa paliek raidījuma žūrijā arī otro sezonu, ka ļāvusi dziedātājai darīt visu, ko vien viņa vēlas. Pirmā raidījuma ierakstā Ostinā, Teksasas štatā, viņa izgāja no telpām četru priekšnesumu laikā.

«Saimons Kauels ir gudrs un vērīgs uzņēmējs, kurš saprot, ka Britnija palīdzēs viņa šovam, tāpēc viņš gatavs dot gandrīz visu, lai viņa piedalītos,» teica anonīmais avots.

Uz augšu
Back