Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Robija Viljamsa ģimenē gaidāma meita

FOTO: Reuters/ScanPix

Britu dziedātājs Robijs Viljamss apstiprinājis, ka viņa sieva Aīda Fīlda šogad laidīs pasaulē meiteni.

Hita «Angels» autors «nevar sagaidīt» sava pirmā bērna nākšanu pasaulē, taču atzina, ka Fīlda lūgusi viņam paturēt noslēpumā tā dzimumu. «Tā būs meitene,» viņš atklāja britu žurnālam «Daily Mirror».

«Nevaru sagaidīt, kad kļūšu par tēti. Sieva teica, lai to nestāstu, un es viņai apsolīju, ka to nedarīšu. Mana dzīve šobrīd ir lieliska. Vienkārši fantastiska,» sacīja mūziķis.

FOTO: Reuters/Scanpix

Viljamss jau plāno apmācīt meitu karatē un boksā, lai viņa varētu atvairīt pārāk uzmācīgus pielūdzējus. «Pirmā lieta, ko viņa iemācīsies, - turēties tālāk no tādiem cilvēkiem kā manis un [Viljamsa drauga] Džonija Vilksa,» joko mūziķis.

Svētdien notiks dziedātāja organizētais slavenību futbola mačs «Soccer Aid», kura mērķis ir vākt līdzekļus Apvienoto Nāciju Starptautiskajam Bērnu fondam (UNICEF).

«Kļūšana par tēvu mainījusi manas domas par UNICEF,» atzīst Viljamss. «Man neienāca prātā, ka tā notiks, taču tas ir satriecoši.»

«Šorīt noskatījāmies videoklipu par UNICEF darbību, un es jutu, kā acīs sariešas asaras. Tagad, kad esmu atbildīgs par mazu dzīvību, tas aizkustina vēl vairāk,» viņš teica.

FOTO: Reuters/Scanpix
Uz augšu
Back