Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Daugavpils teātrī pavasara akcija «Trīs reizes trīs»

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto / Daugavpils teātris

Daugavpils teātris izsludina pavasara akciju: tikai maijā ir iespēja trīs skatītāju iemīļotas izrādes noskatīties par īpaši izdevīgu biļetes cenu – trim latiem, informē teātra pārstāve Ieva Anševica.

17.maijā plkst.18.30 Žana Batista Moljēra komēdija krievu valodā «Tartifs jeb varenā XVII gadsimta afēra». Izrādes režisors - Viktors Jansons, galvenajā lomā - Viktors Jancēvičs. XVII gadsimta stāstu par melīgo krāpnieku Tartifu V. Jansons ir iestudējis, uzskatāmi atainojot, cik mūžam nemainīgi ir cilvēku netikumi un attiecību samezglojumi.

18.maijā plkst. 18.30 - Kristīnes Jokstes kulta komēdija latgaliski «Klepernīku pogosta zvaigzne». Stāstu par kādu Latvijas pagastu ir iemīļojuši ne tikai latgalieši, bet arī citu Latvijas novadu iedzīvotāji. Klepenieku pagasta iedzīvotāju brašā cīņa pret pagasta likvidāciju iedvesmos un uzmundrinās.

19.maijā plkst. 19 - Ērika Emanuēla Šmita eksistenciālā drāma krievu valodā «Oskars un Rozā dāma». Tas ir stāsts par mīlestību pret dzīvi, tās vērtībām un Dievu. Puisēns Oskars pēdējās sava mūža dienās pagūst pieredzēt interesantu un notikumiem bagātu dzīvi – iepazīst šaubas, bēdas un visu piedodošu mīlestību. Šis iestudējums ir iespēja paraudzīties uz pieaugušo pasauli ar bērna acīm.

Biļetes uz šīm un citām repertuāra izrādēm ir nopērkamas teātra kasē, darbdienās no plkst. 12 līdz 19 (pārtraukums plkst. 15-16), brīvdienās - no plkst. 11 līdz 17 un vienu stundu pirms izrādes; arī t/c «Ditton nams» brīvdienās no plkst. 10 līdz 15 un «Biļešu paradīze» kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu