Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ar jestru ballīti «Okartes» censoņi svin atvadas no šova

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: TVNET

Ieviesuši tīrību un kārtību plašajā TV muzikālā realitātes šova «OKartes skatuve» dzīvoklī, sapakojuši koferos savas privātās lietas, šova fināla dalībnieki 8. maija vēlā vakara stundā gaidīja ciemos no šova izbalsotos censoņus. Atvadu ballīte, kuras vadību bija uzņēmušies Sabīne Berezina un Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis, nerima līdz ar pirmajiem gaiļiem.

Vēlā vakara stundā LNT ēkas augšstāvā, kur četrus mēnešus diendienā dzīvoja šova «OKartes skatuve» dalībnieki, norisinājās atvadu ballīte. Uz to kuplā pulkā bija ieradušies arī izbalsotie šova dalībnieki. Ciemiņi dzīvoklī ieradās ar sarūpētu cienastu – našķiem, salātiem un citām uzkodām, kā arī stiprākiem dzērieniem. Ballītes saimnieces pienākumus pildīja Marta Ritova, kura viesus «OKartes skatuves» dzīvokļa virtuvē uzņēma, tērpusies pikantā minikleitā. Lai arī palikušas vien pāris dienas, līdz noslēgsies muzikālās realitātes šovs, Marta sarunā ar TVNET atklāja, ka nevar noticēt, ka šovs jau ir galā un būs jādodas mājās. Tāpat kā citi šova dalībnieki, arī Marta Ritova jau sakārtojusi savas privātās mantas, kuras vecāki nogādājuši jau mājās. «Šo mēnešu laikā šova dzīvoklī ar drēbēm man piepildīti trīs skapji. Nu tas viss ir jāved prom,» nosaka Marta.

Atvadu ballītē neizpalika ļoti pikantas atrakcijas
Atvadu ballītē neizpalika ļoti pikantas atrakcijas Foto: TVNET

Kad šova dalībnieks Mārtiņš Ruskis bija nointervējis visus ciemiņus – bijušos «OKartes skatuves» dalībniekus, sākās atvadu ballīte. Par jestru izklaides programmu bija parūpējušies vakara vadītāji – Sabīne Berezina un Kašers.

Viena no atrakcijām bēdīgi beidzās kādreizējai šova dalībniecei Crystal, kura sevi dēvē arī par Kristīni Miljoni. Piedaloties ātrēšanas sacensībās, viņa aizrijās ar zemeni.

Pirmo palīdzību jeb konsultāciju, kā rīkoties nepatīkamajā brīdī, jo sākotnēji Kristīnei bija grūtības pat elpot, sniedza «dziedošais ugunsdzēsējs» Jānis Buķelis, kurš zina, kā rīkoties ekstremālās situācijās. Par laimi, viss beidzās laimīgi un Kristīne ar tikpat lielu azartu piedalījās nākamajā atrakcijā, kurā vajadzēja ātrā tempā notiesāt banānu.

Kādreizējā šova dalībniece Crystal kādā no atrakcijām norija zemeni, kā rezultātā radās pat problēmas ar elpu. Palīgā steidzās brašais glābējs Jānis Buķelis
Kādreizējā šova dalībniece Crystal kādā no atrakcijām norija zemeni, kā rezultātā radās pat problēmas ar elpu. Palīgā steidzās brašais glābējs Jānis Buķelis Foto: TVNET

Jautro ballēšanos tiešraidē varēja vērot izklaides «Kanālā 2», kad šova dalībnieki bija izspēlējuši atraktīvās rotaļas, tiešraide beidzās. Taču aktīvākie ballētāji pavadīja visu nakti dziedot, ampelējoties un kavējoties atmiņās par četrus mēnešu ilgo šova maratonu, kas šajā piektdienā noslēgsies ar fināla un superfināla koncertu Rīgas centrāltirgus Nēģu paviljonā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu