Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Prāta Vētra» iepazīstina ar jauno singlu un koncerttūri

TVNET
«Prāta Vētra» iepazīstina ar jauno singlu un koncerttūri
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 10

Grupa «Prāta Vētra» nākusi klajā ar jaunu dziesmu un video «Lantern», kas ir pirmais singls no 7. maijā gaidāmā albuma «Vēl viena klusā daba». Grupa arī paziņojusi datumus vasaras koncerttūrei.

Grupa dziesmu «Lantern» raksturo kā kaleidoskopisku skatījumu uz sevi caur producenta Deivida Fīlda binokli: «Radošās nometnes laikā Hadsonā Deividam radās ideja par to, ka katram no mums jāpaņem balta papīra lapa un jāuzraksta savas sajūtas par grupu - tās vēsturi, nākotni, kā mēs katrs to redzam. Kādu citu pēcpusdienu mēs pavadījām, lasot viņam savas pārdomas, no kurām Deivids atzīmēja tās, kuras likās īpašas un interesantas. Un no šādām īpašām detaļām radās dziesmas teksts.»

Muzikāli dziesma ir bāzēta uz Māra Mihelsona demo ierakstu. Savukārt «Lantern» videoklipa veidotājs ir Kaspars Roga, kurš dziesmas ideju vizualizējis ar kadriem no grupas un viņu draugu dzīves: «Labu dziesmu neviens klips nespēj samaitāt - man atlika vien paspilgtināt tajā jūtamās vasaras noskaņas. Šeit jāsaka paldies visiem mūsu draugiem, kuri padalījās ar saviem vasaras video! Klipā izmantots arī videomateriāls no studijām, kurās tika ierakstīts albums, un tas ļauj arī jums ar vienu aci ieskatīties, kādā patiešām radoši jautrā atmosfērā tapa jaunās dziesmas.»

«Vēl viena klusā daba»

Albums «Vēl viena klusā daba» ierakstīts no 2011. gada septembra līdz šā gada aprīlim «Diarama Studio» Hadsonā, NY, Amerikā; «Courtyard Studio» Oksfordā, Lielbritānijā, «Ol' Ingrids place» un «Ziņģu namā» Rīgā. Albuma dziesmu producēšanā piedalījās David Field, Ian Davenport, «Prāta Vētra» un Ingars Viļums, kā arī līdzproducents Steve Durand. Albuma dizainu veidoja Līga Kitchen.

Kaut arī pirmais singls ir angļu valodā, albums «Vēl viena klusā daba» lielākoties būs latviski.

Vasarā gaidāmi seši brīvdabas koncerti

Vasarā grupa dosies Latvijas koncerttūrē, kuras ietvaros notiks seši brīvdabas koncerti - 28. jūlijā Jelgavā, 3. augustā Ventspilī, 5. augustā Saldū, 10. augustā Valmierā, 12. augustā Preiļos un noslēguma koncerts 17. augustā Rīgā SKONTO stadionā.

Biļešu tirdzniecība eKase sāksies 7. maijā līdz ar albuma iznākšanu. Biļešu cenas - sākot ar 10 LVL.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu