Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Noskaidros Latvijas Zelta talantu 2012

TVNET
Noskaidros Latvijas Zelta talantu 2012
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

Svētdien, 18.martā, tiks noskaidrots, kas iegūs titulu «Latvijas Zelta talants 2012» un ZZ Stipendiju 5000 eiro sava talanta attīstīšanai, informē LNT pārstāve Inguna Sermole.

Svētdien sacentīsies seši finālisti - kalendāra pārzinātājs Deivids Timošenkovs no Lūznavas, kokles improvizācijas meistars Ansis Jansons no Limbažu puses, ielu vingrotāji «Stieņu supermeni» no Ventspils, divas dziedātājas - Agita Gabranova no Ozolaines un Cira Tolordava no Ludzas un velotriālisti brāļi Dermaki no Usmas.

Dalībniekiem finālā būs jārāda divi priekšnesumi – viens uzlabots kāda iepriekšējā raidījuma priekšnesums, bet otrs – pilnīgi jauns priekšnesums. Raidījuma otrajā daļā, kurā finālisti pārsteigs ar vēl neredzētiem priekšnesumiem, dziedātāja Agita Gabranova uzstāsies kopā ar leģendāro dziedātāju Igo, bet mazā dziedātāja Cira Tolordava no Ludzas dziedās kopā ar Lauri Reiniku. Agita saka, ka pirms fināla uztraukums ir liels. «Es darīšu visu, lai man izdotos,» saka apņēmīgā meitene no Ozolaines. Galvenais – skatītājiem viņai esot jātic, lai viss sanāktu, kā iecerēts! Lai Agita un Cira varētu labāk sagatavoties finālam, viņām talkā nāca arī pieredzes bagātā vokālā pedagoģe Jolanta Gulbe.

Velotriālisti brāļi Arvis un Ansis Dermaki otrajā šova daļā rādīs pilnīgi trakas lietas, kādas nevarot atrast pat YouTube. «Būs lieli augstumi un attālumi. Lielākās bažas ir par skatuves izmēru, ka nenokrītam no tās,» saka Ansis. Brāļi atzīst, ka ir ļoti priecīgi par to, ka tikuši tik tālu. Kopā visās četrās «Latvijas Zelta talantu» sezonās piedalījušies trīs velotriāla pārstāvji, bet tieši abi brāļi ir vienīgie, kuri iekļuvuši pusfinālā un finālā.

Jautāts par savām izredzēm finālā, koklētājs Ansis Jansons saka: «Es baidos teikt par savām izredzēm, jo tiešām esmu pārsteigts, ka cilvēkiem patīk etniskās lietas un šāda veida mūzika. Es nezinu, kā būs uz skatuves, bet tagad jūtu, ka uz mani ir liktas diezgan lielas cerības un attiecīgi tikpat liela atbildība tās attaisnot.» Ansis finālā improvizēs un otrajā daļā uzstāsies kopā ar koklētāju Laimu Jansoni, kura pirmā pavēra priekškaru uz tādu kokles skanējumu, kādu mēs to pazīstam Anša izpildījumā.

Deivids Timošenkovs no Lūznavas atkal rēķinās kalendāru un viņam palīdzēs jau uz šova «Latvijas Zelta talanti» skatuves redzēti dalībnieki – kuri tie būs, tas būs redzams tikai un vienīgi finālā! Ventspils puiši – Stieņu supermeni – otrajā raidījuma daļā talkā ņems spēkavīru Daini Zāģeri. Ko viņi darīs – tas arī pagaidām ir noslēpums.

Kā ierasts, dalībniekus vērtēs kompetentā un vienmēr taisnīgā žūrija – horeogrāfs Agris Daņiļēvičs, kordiriģents Jānis Ozols un kultūras darbiniece Jana Kalniņa.

Tiekamies «Latvijas Zelta talantu» finālā šo svētdien, 18. martā, pulksten 20:20 kanāla LNT tiešraidē.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu