Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Iepazīsti «OKartes skatuves» otrās sezonas dalībniekus!

TVNET
Iepazīsti «OKartes skatuves» otrās sezonas dalībniekus!
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

16. janvārī «OKartes» skatuves dzīvoklī apmetīsies pirmie divpadsmit šova otrās sezonas dalībnieki. Viņi visi ir talantīgi un gatavi cīnīties par galveno lomu mūziklā. Un viņi visi, nenoliedzami, ir interesanti, pārliecināti un ļoti īpaši, informē LNT pārstāve Ingūna Sermole.

Anete Kotoviča, 18 gadi

«Esmu atvērta visam jaunajam, esmu atraktīva, smaidīga un, manuprāt, ar labām vokālajām prasmēm,» sevi raksturo Anete, kas jau visai bieži redzēta uz Latvijas mūzikas skatuves un ir arī darbojusies vienā grupā ar šova pirmās sezonas dalībnieku Ivaru Kļaviņu.

Lai piedalītos «OKartes» skatuvē, Aneti nebaidīja pat tas, ka turpināt mācības Jelgavas Valsts ģimnāzijas 12. klasē nebūs vienkārši. Bet reiz jau viņa atļāvusies mainīt dzīvi – aizgājusi no mājām un nu dzīvo kopā ar draugu. Starp citu, Anete cer, ka šovs abu attiecības tikai stiprinās. Un vēl meitene cer šovā izpelnīties pozitīvu popularitāti, kas ļautu viņai vieglāk turpināt ceļu mūzikā.

Anete Volmane, 21 gads

«OKartes skatuves» otrā sezona Anetei ir kā nākamais izaicinājuma pakāpiens - pavisam nesen viņa trīsarpus mēnešus muzicēja šā šova pirmajā sezonā, kur kopā ar vienīgo šova kantri stila grupu Jātnieki izcīnīja uzvaru. Anetei izaicinājumi patīk, un šad tad viņa pat ļaujas kam neprātīgam – piemēram, reiz ar draudzenēm naktī lēkusi ar gumiju no Siguldas gaisa tramvajiņa. Bet kopumā Anete ir mierīgas dabas un pēc pašas pieredzes secina, ka dažas viņas īpašības varētu patikt arī šova kolēģiem: «Varu nomazgāt lielu trauku kalnu, īpaši nedusmojoties uz citiem.»

Antra Stafecka, 20 gadi

Skatuves dzīve viņai nav sveša. Tiesa gan, viņas skatuve ir visai netipiska – Antra dzied uz Tallink kruīza kuģiem. Nu meitene ir nolēmusi nokāpt uz sauszemes un iekāpt mūziklā. Kāpēc? «Jo man ir spilgta personība, savdabīga balss, esmu dzimusi aktrise un man vienkārši ir jābūt galvenajā lomā,» ar sev raksturīgu dzirkstošu apņēmību saka Antra. Viņa ir pārliecināta, ka šo apņēmību sapratīs arī 10 mēnešus vecais dēliņš. No viņa, protams, būt šķirtai būs visgrūtāk. «Ir grūti aprakstīt tās sajūtas, kas pārņem, kad esam šķirti... Bet es zinu, ka viņš saprot, kas ir kas! Un kam gan tagad viegli?»

Jānis Buķelis, 31 gads

Viņš noteikti atšķiras jau ar to vien, ka ir dziedošs ugunsdzēsējs, un viņa darbavieta ir ļoti nopietna - Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigādes Kuldīgas daļa. Par laimi, šova laikā Jānim būs atvaļinājums un uguni dzēst nevajadzēs. Bet, iespējams, noderēs tas, ka viņš apmācīts rīkoties ekstremālās situācijās, - tās šovā, tiesa gan, pārnestā nozīmē, varētu uzrasties. Ja Jānim jautā, vai viņš dzīvē ir atļāvies arī ko neprātīgu, viņš atbild ar pretjautājumu: «Izņemot to, ka piedalos «OKartes skatuves» šovā?» Tomēr šis būšot laiks, ko viņš grib pa īstam izbaudīt, lai pēc tam atkal būtu kopā ar sievu un abiem bērniem, kurus viņš bezgalīgi mīl.

Kaspars Blūms-Blūmanis jeb Kašers, 25 gadi

«Esmu unikāls ar savu stila izjūtu, skatījumu uz lietām, mīlestību pret pasauli, darba etiķeti un tā kvalitāti, vokālajām dotībām, harismu, pieredzi un vēlmi vienmēr būt attīstībā,» šādas īpašības Kaspars jeb Kašers, kā viņu mēdz dēvēt, uzskaita, lai pamatotu vēlmi pēc galvenās lomas mūziklā. Uz šovu Kaspars devies arī tāpēc, lai izkāptu no savas komforta zonas, iedvesmotu cilvēkus, iepazītu jaunu pasauli... Un tā nebūs pirmā reize, kad viņš iepazīs kādu «jaunu pasauli» – viņam ir, piemēram, pieredze brīvprātīgo darbā Zambijā, kur viņš piedalījies projektā «Child Aid»... Un vispār viņš vai ik dienu cenšas izdarīt ko neaizmirstamu.

Kristaps Pujāts, 19 gadi

Liepājnieks Kristaps Pujāts ir viens no diviem grupas «Četri vēji» dalībniekiem, kurš pirmajā «OKartes skatuves» sezonā aizveda grupu līdz finālam. Jau rudenī viņa rakstītās dziesmas satrieca daudzu meiteņu sirdis, bet žūrija ne reizi vien atzina, ka tās skan gluži kā no mūzikla. Un nav brīnums – Kristapa tētis ir pazīstamais Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts, un puisis jau no bērnības audzis gandrīz vai uz skatuves dēļiem. Tas, ka «dzīve uz skatuves» Kristapu nemulsina, apliecinājās jau pirmajā sezonā – viņš ne tikai sacerēja brīnišķīgas dziesmas, bet arī atrada sev brīnišķīgu meiteni – «Jātnieku» dalībnieci Sabīni.

Lingita Lina Bopulu,18 gadi

Lingita ir jaunākā OKartes skatuves otrās sezonas dalībniece – tikai pagājušajā mēnesī viņai apritēja 18 gadi, bet viņa ir apņēmības pilna cīnīties par galveno lomu mūziklā. Turklāt meitenei ir vēl kāds – ne mazāk svarīgs mērķis: «Vēlos pierādīt tai sabiedrības daļai, kas neatzīst mani kā latvieti, ka es tāda esmu, neraugoties uz ādas krāsu.» Starp citu, Lingitas tētis dzīvo Kongo un satikt viņu meitenei bieži nesanāk, pārsvarā tikšanās norit ar interneta palīdzību. Bet daļiņu tēta viņa vienmēr nēsā sev līdzi, jo viņas skanīgais vārds ir abu vecāku vārdu – Sigitas un Lingo – savienojums.

Madara Grēgere jeb Madry, 19 gadi

Pirmajā «OKartes skatuves» sezonā mazā ventspilniece Madara jeb Madry grupas «Četri vēji» sastāvā noturējās 10 nedēļas, un tas bija ilgākais laiks, ko meitene pavadījusi prom no mājām un savas mīļās ģimenes. Nu viņa ir gatava atkal dzīvot šova dzīvi. «Izturot abas šova daļas, es būšu izdarījusi ko neprātīgu,» tā viņa domās raksturo šo laiku. Šoreiz Madara gaida iespēju apgūt aktiermeistarību un horeogrāfiju, jo reiz jau viņa ir dziedājusi mūziklā, bet tagad sapņo izcīnīt galveno lomu. Un, lai arī, dodoties šovā, viņai pietrūks draugu un ģimenes, Madry paļaujas uz pirmās sezonas kolēģa Rikardiona vārdiem – tie taču ir tikai trīs mēneši.

Marta Ritova, 20 gadi

Atbildot uz jautājumu, kāpēc tieši viņa pelnījusi galveno lomu mūziklā, Marta saka: «Jo man vienmēr paticis kaut ko tēlot, haha... Bet ja nopietni – tas ir labs mērķis, uz ko tiekties, kā sevi pierādīt.» Viņas mērķtiecību Latvijas publika iepazina šova pirmajā sezonā, kur Marta grupas «Zvaigžņu zagļi» sastāvā sevi apliecināja gan kā lielisku dziedātāju, gan komponisti. Un nu, ņemot vērā personīgo pieredzi, meitene smejas, ka šova dzīvē viņu biedē tikai un vienīgi aerobika. Bet kādā citā jomā pieredze palīdzēs – šovs nevarot mainīt viņas attiecības ar draugu, jo, «ja jau izturējām pirmo sezonu, izturēsim arī šo».

Mārtiņš Ruskis, 20 gadi

Mārtiņš ir vēl viens iepriekšējās sezonas dalībnieks, kurš kopā ar grupasbiedru Kristapu Pujātu «Četru vēju» sastāvā šovā dzīvoja visus trīsarpus mēnešus. Toreiz viņš sevī atklāja arī kādu jaunu talantu, ko nu līdzās cīņai par titullomu mūziklā apņēmies pilnveidot. «Mans mērķis ir pierādīt sevi kā labu raidījumu vadītāju un ētera balsi,» pārsteigumus šova ikdienā sola Mārtiņš. Dzīvei «OKartes skatuvē» puisis, protams, ir gatavs un, šķiet, iejusties palīdzēs arī tiem, kam tik viegli nebūs, jo, sevi raksturojot, Mārtiņš atzīst - pārējiem patikšot viņa spēja īstajā brīdī atrast īstos vārdus.

Oskars Deigelis, 18 gadi

Šā Madonas 1.vidusskolas 12. klases skolnieka vārds Latvijas jauno talantu pazinējiem varētu būt jau dzirdēts – puisis bieži uzstājies dažādos konkursos, pasākumos un koncertos. Nu, būdams skolotāju bērns, viņš nolēmis par vidusskolas absolvēšanu domāt pēc šova un apgalvo, ka pat vecāki viņu saprotot. Jaunā dziedātāja mērķis šobrīd ir iegūt lielāku atpazīstamību, kas sekmētu karjeru, un arī pārbaudīt sevi, dzīvojot šova apstākļos. «Esmu labsirdīgs. Neturu ļaunu prātu, spēju piedot un vienmēr iestājos par labo. Esmu gudrs un labs padomdevējs. Esmu nekārtīgs, jo mana lielākā kārtība ir haoss,» vaļsirdīgi sevi raksturo Oskars. Tiesa gan, ar pēdējo īpašību viņš apņēmies šova laikā pacīnīties. Un vēl kas – jau kopš atlases kārtām Oskaram pielipis specifisks apzīmējums – viņš ir «puisis ar cepuri».

Sabīne Berezina, 21 gadi

Sabīne viennozīmīgi būs viena no «OKartes skatuves» otrās sezonas pieredzējušākajām dalībniecēm – viņa ne tikai kopā ar grupu «Jātnieki» ir uzvarējusi šova pirmajā sezonā, bet ir arī «Okartes skatuves» himnas autore. Turklāt Sabīne jau rudenī pierādīja, ka spēj būt lielisks šova ikdienas dzīves katalizators. Ap viņu grozījās gan ballīšu dzirkstis, gan prasme pārējos iedvesmot dzīvei tīrībā un mājīgumā. Nu viņa cīnīsies arī par galveno balvu mūziklā. Un kas nav mazsvarīgi - viņai nevajadzēs no Bauskas doties uz Liepāju, lai satiktu savu mīļoto Pujātu, jo viņi atkal abi kopā būs «OKartes» skatuves šovā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu