Ieskats “X Faktora” otrās sezonas pēdējā atlasē; censoņus gaida krēslu izaicinājums

FOTO: F64

Četras dienas Rīgas Kinostudijā norisinājās vērienīgā šova “X Faktors” otrās sezonas televīzijas atlašu filmēšana, un gan projekta radošā komanda, gan žūrijas pārstāvji pēc vairāk nekā 100 dziedošo talantu noklausīšanās ir pārliecināti – šogad muzikālais piedzīvojums būs vēl aizraujošāks.

Televīzijas atlasēs pirmo reizi žūrijas komandas Reiņa Sējāna, Aijas Auškāpas un Intara Busuļa priekšā stājās reģionālajās atlasēs izvēlētie dalībnieki, lai cīnītos par ceļazīmi uz nākamo kārtu – krēslu izaicinājumiem.

Šī daudziem no viņiem bija arī pirmā pieredze uz lielās skatuves skatītāju un televīzijas kameru priekšā, bet uzveikt satraukumu pirms lielā iznāciena viņiem aizkulisēs palīdzēja šova vadītājs Markus Riva.

“Mēs šogad daudz labāk apzināmies, ko gribam. Sajūtu līmenī mēs meklējam to, kurā deg uguntiņa, tas, pie kā cilvēks var pieķerties – ne tikai vizuāli, ne tikai vokāli tehniski, bet arī dvēseliski tuvs cilvēkiem, atvērts pasaulei, žūrijai un skatītājiem,” šā gada žūrijas mērķi atklāj Intars Busulis.

“Es domāju, ka esam apzinājušies to, ka mums ar izvēlēto materiālu pēc tam pašiem būs jāstrādā, līdz ar to ir “jāšauj” ļoti precīzi. Mums kā "The Powerpuff Girls" ["Detektīvmeitenes"] katram ir savas spējas, un, apvienojot tās, kopīgais sensors par to, ar kuru būs vērts strādāt, ir diezgan precīzs. Šobrīd šķiet, ka patiešām esam atlasījuši tos, kuriem vajadzēja tikt tālāk, bet tie, kuriem vēl ir jāpagaida, ir devušies prom,” norāda Reinis Sējāns.

Šova “X Faktors” otrā sezona telekanālā “TV3” startēs 9. septembrī, un līdz pat septembra beigām ik svētdienas vakaru TV skatītājiem būs iespēja sekot līdzi aizraujošajām, muzikālu pārsteigumu, humora, smagu lēmumu un spilgtu emociju pilnajām televīzijas atlasēm.

Oktobrī gaidāmi “krēslu izaicinājumu” raidījumi. Tajos žūrija no televīzijas atlasēs tālāk tikušajiem dalībniekiem izvēlēsies četrus pašus labākos trīs kategorijās – dalībniekus vecumā no 16 līdz 25 gadiem, dalībniekus, kuri ir vecāki par 25 gadiem, un vokālās grupas. Līdz ar otrā “krēsla izaicinājuma” izskanēšanu taps zināmi šova “X Faktors” otrās sezonas Latvijā 12 finālisti, kuri profesionāļu vadībā sāks savu ceļu uz lielo skatuvi.

Uz augšu
Back