Greifāne pirms savas filmas pirmizrādes jūtas tā, it kā grasītos dzemdēt

Liene Greifāne FOTO: Nauris Garkaklis/TVNET

Ceturtdien, 9. augustā, kinoteātrī "K.Suns" notiks pašmāju dziedātājas un topošās režisores Lienes Greifānes filmas pirmizrāde. Kā jau pirms ikviena nozīmīga notikuma, arī Lieni pārņēmis uztraukums. 

Greifāne, kura tikai šorīt ieradās Rīgā ar vilcienu no Maskavas, dalījusies ar savām sajūtām vietnē "Instagram", sakot, ka jūtas uztraukusies un sajūta ir tāda, it kā gatavoties bērna laišanai pasaulē.

TVNET, uzrunājot Lieni gada sākumā, noskaidroja, par ko būs viņas filma: "Tā būs īsfilma, drāma par sarežģītām tēva un meitas attiecībām. Meitene ir ļoti jauna, aizrāvusies ar apreibinošajām vielām, nav mīlēta, jūtas vientuļa. Tēvs no viņas atpērkas ar naudu, jo ir bagāts. Viņai praktiski nav neviena īsta drauga, un viņa ir apmaldījusies laikā un vietā, nesaprot, kas viņa ir. Tad kaut kas notiek, kas liek viņai sākt uzņemties atbildību un saprast, kāpēc viņa ir iekūlusies tādās «ziepēs». Arī tēvs beigās saprot, ko viņš ir izdarījis, jo viņš īstenībā ir vainīgs pie tā, līdz kam bērns novests."

Topošā režisore turpina: "Šī ir ļoti aktuāla tēma, jo tik daudz jauniešu lieto kaut kādus «spaisus»... Man patīk tādas tēmas, par kurām pati gribētu runāt ar saviem bērniem. Arī es esmu bijis apmaldījies bērns un bijusi dažādās situācijās. Tur ir daudz sajūtu no manis pašas, manas pieredzes un dzīves, kad esmu sapratusi, ka neesmu nevienam vajadzīga, domas varbūt par pašnāvību, vēl kaut ko... Man liekas, ka par to, ko tu zini, arī visspēcīgāk var runāt. Visiem meistariem patika scenārijs – tas bija ļoti emocionāls, jūtīgs, un tā sociālā tēma... varētu arī pacensties kaut ko mainīt."

Kā zināms, Liene apgūst režijas studijas Viskrievijas Valsts kinematogrāfijas institūtā Maskavā.

 

Premier of my movie already tomorrow. See you guys in cinema. I'm super nervous, this is like giving birth to a child. Thanks to all SUPPORTERS and all of my team. ❤#premiere #movie #filmdirector #firstmovie #director #sonervous #feelingblessed ............. Filmas pirmizrāde jau rīt. Esmu ļoti satraukta, tas ir gluži kā dzemdēt bērnu. Tik satraucoši, tāds adrenalīns, sirds dauzās un rokas dreb. Rīt bez nomierinošiem līdzekļiem neiztikt. :)) Paldies visiem filmas atbalstītājiem, manai profesionālajai komandai. Tiekamies rīt. @liveriga @hotelroma_lv @lindalmurniece @alandeko_interior @cinevera.lt @arkogints @lulu @ivoskanstins @gundabergmane @megija_garuta @gabrieldaviddesign @yulia_hlynina #sergeychernikov @rihards.skujins #pēterisskujiņš @sabineveldre @hardijsc @lienebankovska @reinardblicson @kovalovalelde

A post shared by Liene Greifāne Лиене Грейфане (@lienegreifane) on

Uz augšu
Back