Tikai šonedēļ iespēja doties ceļojumā uz nākotni

Izrāde "Latvijas Plānošanas institūts"
TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

No 21. līdz 24. augustam Dirty Deal Teatro (Talsu ielā 1, Āgenskalnā) piedāvā ielūkoties vīzijās par mūsu valsts nākotni izrādē „Latvijas Plānošanas institūts”. Izrāde ir īpašs notikums Latvijas valsts simtgades svinību ietvaros.

„Latvijas Plānošanas institūts” ir iestāde, kuras darbinieki, ievācot informāciju no valsts iedzīvotājiem, apstrādājot un interpretējot datus, ik dienas rada jaunas versijas par mūsu valsts nākotni. Pēc sarunām ar tādiem ekspertiem kā sociālantropologu Robertu Ķīli, literatūrzinātnieku Gunāru Bīberu, politoloģi Ivetu Kažoku, Latvijas Lauku foruma vadītāju Anitu Seļicku, komunikāciju zinātņu doktoru Mārtiņu Kaprānu, politisko filozofu Havjēru Landesu (Xavier Landes) un antropologu Viesturu Celmiņu darbinieki izveidojuši vairākus Latvijas valsts nākotnes scenārijus. Tikai šonedēļ četras dienas šīs vīzijas tiks prezentētas tiem iedzīvotājiem, kam tās varētu šķist būtiskas.

Iestudējuma režisore Paula Pļavniece atzīst: „„Latvijas Plānošanas institūts” tā apmeklētājiem dos nebijušu iespēju ceļot laikā, lai paraudzītos uz savu un mūsu visu kopīgo nākotni. Ceļojumā pa institūta mapēm tā darbinieki ļaus ikvienam apmeklētājam ielūkoties savstarpēji nesaistītās, bet iespējami kopā eksistējošās Latvijas nākotnēs.”

Foto: Ginta Garūta

50 minūšu garais ceļojums ļaus ielūkoties gan tādā nākotnē, kurā būtu patīkami eksistēt, gan iztēloties tādu versiju, kurā atrasties negribētos it nemaz, neizslēdzot iespēju, ka viena cilvēka lielākās bailes var izrādīties kāda cita labākais iespējamais scenārijs. Izrāde īpaša ar to, ka skatītāji to piedzīvos nelielās grupās.

Izrādes radošo komandu veido režisore Paula Pļavniece, dramaturgs Jānis Balodis, māksliniece Kate Krolle, aktieri - Klāvs Mellis, Reinis Boters, Jana Ļisova un Ance Strazda. Izrādē piedalās mūziķu apvienība MIEZIS/UPENIEKS CONNECTION, Sanita Roze, Sanija Roze un dejotāji Marģers Vanags un Nauris Miķelis Goba. Izrādes producente Lelde Prūse.

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu