Dīvāna eksperti kritizē “X Faktoru”: “Šausmīgi labi”; “Jīhā, ir zirgā!”; “Paldies, Intar, ka apturēji!”

FOTO: TV3 publicitātes foto

TV ekrānos ir atgriezies muzikālais šovs “X Faktors”, vienaldzīgus neatstājot arī tā sauktos dīvāna ekspertus, kuri šovu bauda savās mājās. Daudzi aktīvi jūt līdzi censoņiem, bet ir arī ne mazums kritiķu, kuri norāda uz raidījuma un dalībnieku trūkumiem.

Kā jau ziņots, šova “X Faktors” otrā sezona telekanālā TV3 startēja 9. septembrī, un līdz pat septembra beigām ik svētdienas vakaru TV skatītājiem būs iespēja sekot līdzi aizraujošajām, muzikālu pārsteigumu, humora, smagu lēmumu un spilgtu emociju pilnajām televīzijas atlasēm.

Oktobrī gaidāmi “krēslu izaicinājumu” raidījumi, bet šova faniem 10. un 11. septembrī ir iespēja klātienē baudīt spraigās emocijas to filmēšanā – ej uz Xfaktors.lv, piesakies un dodies uz Rīgas Kinostudiju. Ieeja ir bez maksas.

“Krēslu izaicinājumos” žūrija no televīzijas atlasēs tālāk tikušajiem dalībniekiem izvēlēsies četrus pašus labākos trīs kategorijās – dalībniekus vecumā no 16 līdz 25 gadiem, dalībniekus, kuri ir vecāki par 25 gadiem, un vokālās grupas. Līdz ar otrā “krēsla izaicinājuma” izskanēšanu taps zināmi šova “X Faktors” otrās sezonas 12 finālisti, kuri profesionāļu vadībā sāks savu ceļu uz lielo skatuvi.

Uz augšu