Kriminālā autoritāte, prostitūta un neredzīga studente: "Caur ērkšķiem uz.." dalībnieces

TVNET
Kriminālā autoritāte, prostitūta un neredzīga studente: "Caur ērkšķiem uz.." dalībnieces
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Jau drīzumā pie kanāla "STV Pirmā!" skatītājiem atgriezīsies skandalozā sociālā  projekta "Caur ērkšķiem uz.." otrā sezona. Piedāvājam iepazīties ar dalībniecēm, kuras cīnīsies par uzvaru un jaunu, labāku dzīvi.

Labsirdīgā “sātaniste” Solvita. Sapņo par patstāvīgu dzīvi un jaunu tetovējumu

Foto: publicitātes

Solvitas mamma bija aizrāvusies ar alkoholu, tāpēc, vēl pavisam mazu, meiteni no ģimenes izņēma un ievietoja bērnunamā. Taču 18 gadu vecumā Solvita atgriezās pie mammas, kur dzīvo joprojām. Šobrīd viņa nestrādā un paļaujas uz mammas labvēlību iztikas nodrošināšanai, jo sievietei ir veselības sarežģījumi – cukura diabēts. Solvitu nevar nepamanīt, ne tikai kolorītās ārienes, bet arī pārliecības dēļ – viņa ir sātaniste un anarhiste un ciest nevarot sarunas par Dievu. To apliecina arī zīmīgs tetovējums uz sievietes rokas, no kura gan viņa labprāt vēlētos atbrīvoties, pārveidojot par neitrālāku zīmējumu. Tāpat viņa vēlas beidzot nostāties uz kājām un sākt patstāvīgu dzīvi.

Smaidīgā Viktorija. Vēlas iemācīties sadzīvot ar sāpīgajiem pagātnes rēgiem un iemīlēt sevi

Foto: publicitātes

Mamma no Vikas atteicās uzreiz pēc viņas dzimšanas, tāpēc meitene kopā ar māsu uzauga bērnunamā. Ar mammu Vika iepazinās pusaudžu gados, kad sieviete piedāvāja abām meitenēm pēc pilngadības sasniegšanas dzīvot pie viņas. Vika šo iespēju nolēma izmantot, taču vēlāk izrādījās, ka mammai ir savtīgi nolūki un viņa vēlējusies tikt pie Vikai piešķirtā valsts pabalsta. Kad nauda bija notriekta, mamma lika Vikai meklēt darbu, tāpēc viņa kopā ar māsu devās uz Franciju, kur cerēja strādāt par auklīti. Taču solītais auklītes darbs meitenes Francijā nesagaidīja, viņas nonāca suteneru nagos, kuri atņēma meitenēm pases un piespieda sniegt intīmpakalpojumus. Meitenēm izdevās izbēgt no pāridarītājiem, un pēc svešumā pavadītiem gadiem Vika nesen atgriezusies Latvijā. Cerēto patvērumu mamma meitenēm liegusi, bet pašvaldības piešķirtais mājoklis izrādījies neapdzīvojams, tāpēc jaunā sieviete šobrīd “mētājas pa pasauli” un dzīvo pie dažādiem “draugiem”. Par visu vairāk Vika vēlas atrast darbu un sākt jaunu dzīvi. Meitenei ļoti patīk fotografēt un pie sirds būtu darbs sociālajā aprūpē.

Kriminālā autoritāte Lolita, zināma ar segvārdu Barakuda. Sapņo atjaunot attiecības ar meitu

Foto: publicitātes

Lolita ir iepriekšējos “Caur ērkšķiem uz...” raidījumos iepazītās dalībnieces Sintijas mamma. Pusi mūža sieviete pavadījusi ieslodzījumā. Nu, iznākusi no cietuma, viņa mitinās dzīvoklī bez elektrības. Sievietei nav darba, ir bloķēti bankas konti, un viņa kļuvusi arī par krāpniecības upuri. Lolita uzskata, ka ir nepatiesi apsūdzēta slepkavībā, un grib tiesāties. Taču par visu vairāk sieviete vēlas atjaunot attiecības ar savu meitu.

Vientuļā māmiņa Alīna. Vēlas tikt galā ar azartspēļu atkarību un sapņo par vīrieti, kurš būtu viņas cienīgs

Foto: publicitātes

Pirmo reizi Alīna apprecējās pavisam jauna, 18 gadu vecumā, ar kādu ārzemnieku, taču pēc laika abu ceļi šķīrās, ļaujot sievietei satikt savu pirmo lielo mīlestību. Puisi viņa iepazina cietuma randiņā. Abi apprecējās un sagaidīja savu kopīgo atvasi. Taču, kad vīrietis iznāca no cietuma, abi priekšroku deva uzdzīvei un narkotikām, kas noveda pie traģiskām sekām – Alīnas mīļotais pārdozēja. Pēc kāda laika Alīna atkal meklēja mīlestību aiz cietuma mūriem un iepazinās ar citu kavalieri, no kura sievietei ir vēl viens bērniņš. Bet arī ar šo puisi Alīna kopā nepalika. Nu Alīna bērnus audzina viena un iztiek ar minimumu. Lai nodrošinātu ģimeni, viņa aizrāvusies ar azartspēlēm, taču par visu vairāk vēlas no šā netikuma atbrīvoties un satikt vīrieti, kurš būtu viņas cienīgs.

Neredzīgā Inese. Vēlas justies pieņemta un noderīga

Foto: publicitātes

Inese augusi audžuģimenē, kur viņu fiziski iespaidoja. Meitene aizmuka no audžuvecākiem un pati atrada sev citu ģimeni, pie kuras vēlas dzīvot. Tomēr pēc kāda laika meiteni atgrieza viņas “oficiālajā” audžuģimenē. Vardarbība turpinājās, pret Inesi pacēla roku un pazemoja. Dzīve Inesei sarūpējusi vēl kādu pārbaudījumu – viņa sirgst ar slimību, kuras rezultātā pakāpeniski zaudējusi redzi. Šobrīd viņa ir praktiski akla un ikdienā pārvietojas ar suni - pavadoni. Taču, neskatoties uz smagajiem dzīves sitieniem, slimību, audžubērna un sava bērna zaudējumu, Inese ir ļoti dzīvespriecīga un dzīvo pilnvērtīgi. Pirms redzes problēmas saasinājās, Inese strādājusi sociālajā aprūpē, taču darbu diemžēl zaudējusi. Šobrīd sieviete sākusi studijas augstskolā un par visu vairāk vēlas atrast darbu, būt pieņemta un noderīga.

Atraktīvā lauciniece, piecu bērnu māmiņa Inita vēlas atbrīvoties no neveselīgām attiecībām

Foto: publicitātes

Inita augusi audžuģimenē. Padsmit gadu vecumā meitene aizmuka no mājām, satika savu pirmo mīlestību un bērnu tēvu. Abi kopā audzināja divas atvases, taču vīrietis bija despots un neļāva Initai ne mācīties, ne strādāt. Lika sēdēt mājās un pildīt viņa pavēles. Meitene no viņa aizmuka. Pēc kāda laika iepazinās ar citu vīrieti un abiem pieteicās vēl divi bērni. Abi apprecējās. Vīrs sāka dzert un fiziski iespaidot Initu. Tomēr Inita viņu mīlēja un negāja no viņa prom, līdz vīrietis nonāca apcietinājumā. Drīz vien meitene satika savu tagadējo draugu, viņiem piedzima vēl viens mazulis. Taču arī ar esošo draugu attiecības nav no tām spožākajām un sieviete vēlas šķirties. Inita ļoti vēlas atgūt divus vecākos bērnus, kuri dzīvo pie tēva, taču viņš ir labāk situēts un bērnus neatdod. Inita dzīvo laukos, mazā mājiņā, sapņo par iespēju iegūt autovadītāja apliecību un redzēt pasauli.

Trauslā trīs bērnu māmiņa Anete. Sapņo par pastāvīgu dzīvesvietu un vēlas tikt pāri pagātnes šausmām

Foto: publicitātes

Anete augusi audžuģimenē, taču liktenis meitenei sarūpējis īpaši smagu pārbaudījumu, kas atstājis neizdzēšamu rētu viņas sirdī, – meitenes acu priekšā noslīka audžumamma. 18 gadu vecumā Anete iepazinās ar pusi, kurā iemīlējās, abi apprecējās un aizbrauca uz ārzemēm, tur viņai piedzima trīs bērni. Taču ar mīļoto ilgi kopā nebija - puisis iepazinās ar citu sievieti un Aneti pameta. Anete atgriezās Latvijā, kur satika citu vīrieti, kurš bija valdonīgs, palaida rokas un piespieda viņu strādāt par prostitūtu. Anete iesniedza sūdzību policijā, taču puisis aizmuka uz ārzemēm, bet sieviete ar bērniem nonāca krīzes centrā. Par visu vairāk Anete sapņo pabeigt skolu, nodrošināt bērniem mājvietu un apgūt kādu radošu profesiju.

Jaunā māmiņa un grūtniece Liene sapņo atbrīvoties no atkarībām un iegūt jaunu smaidu

Foto: publicitātes

Pēc strīda ar mammu, kura dusmu karstumā pateica, ka nav Lienes īstā mamma, meitene 14 gadu vecumā aizmuka no mājām. Nokļūstot uz ielas, Liene sāka dzert, lietot narkotikas un dzīvoja, kur pagadās. Lietoja visu pēc kārtas - visu, ar ko varēja apreibināties. Lai arī šobrīd Liene narkotikas nelieto, tās atstājušas redzamas pēdas sievietes ķermenī – viņa zaudējusi teju visus priekšzobus. Lienei ir gadu veca meitiņa, kuras dēļ viņa vēlas savu dzīvi sakārtot, turklāt jaunā sieviete ir vēl viena bērna gaidībās. Par visu vairāk Liene vēlas uz visiem laikiem atbrīvoties no atkarības un iegūt jaunu smaidu.

Lesbiete, četru bērnu mamma Monika. Vēlas atbrīvoties no atkarībām un sākt jaunu dzīvi

Foto: publicitātes

Monikas vecāki aizrāvās ar alkoholu, tāpēc viņa uzaugusi bērnunamā. Bijusi precējusies un vairākus gadus dzīvojusi kopā ar vīrieti, līdz sapratusi, ka viņu vairāk saista sievietes. Monikai ir četri bērni, kuriem visiem ir garīgās attīstības traucējumi. Lai aizmirstos no skarbās ikdienas, sieviete sāka lietot alkoholu un narkotikas. Monika savulaik ārstējusies no alkohola atkarības, nu vēlas teikt striktu nē arī narkotikām, taču šo apņemšanos traucē īstenot attiecības ar sievieti, kurai narkotikas joprojām ir ikdiena.  

Omulīgais spridzeklis Una. Vēlas justies skaista un būt laba mamma saviem bērniem

Foto: publicitātes

Una augusi laukos kopā mammu, kura tā vietā, lai rūpētos par bērniem, priekšroku deva alkoholam. Tāpēc smags darbs, rūpes par sevi un māsu bijusi Unas ikdiena jau kopš mazotnes. Mammas draugs Unai uzmācies, taču mamma nav ticējusi meitenes stāstam un padzinusi viņu no mājām. Nonākusi uz ielas, Una iepazinās un iemīlējās puisī, kurš lietojis narkotikas. 15 gadu vecumā meitene palika stāvoklī un dzemdēja meitiņu, kurai vēlāk pievienojās arī otra atvase. Puisis nav spējis būt ģimenes apgādnieks, tāpēc Una devusies peļņā uz ārzemēm. Kamēr Una bija prom, bērnu tēvs brīvprātīgi no atvasēm atteicies un meitenes tika izņemtas no ģimenes, sievietei sarūpējot šokējošu pārsteigumu atgriežoties. Nespējot pārdzīvot atšķirtību no bērniem, Una mierinājumu meklēja alkoholā. Līdz iepazinās ar savu tagadējo draugu, kurš sievietei palīdzēja pārstāt lietot alkoholu un cīnīties par bērnu atgūšanu. Apņēmīgā sieviete bērnus atguva, un drīz vien viņiem piedzima trešā meita. Una nekad nav bijusi pie zobārsta, tāpēc līdzās savai mājvietai un patstāvīgam darbam viņa sapņo par iespēju tikt pie skaista smaida.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu