Atskatāmies uz "Caur ērkšķiem uz.." finālistu stāstiem. Lūk, Viktorija!

Piedāvājam atskatīties uz "STV Pirmā!" šova "Caur ērkšķiem uz.." otrās sezonas finālistu stāstiem, ar kādiem viņas ieradās šovā. Lūk, Viktorija, kura vēlas iemācīties sadzīvot ar sāpīgajiem pagātnes rēgiem un iemīlēt sevi.

Mamma no Vikas atteicās uzreiz pēc viņas dzimšanas, tāpēc meitene kopā ar māsu uzauga bērnunamā. Ar mammu Vika iepazinās pusaudžu gados, kad sieviete piedāvāja abām meitenēm pēc pilngadības sasniegšanas dzīvot pie viņas. Vika šo iespēju nolēma izmantot, taču vēlāk izrādījās, ka mammai ir savtīgi nolūki un viņa vēlējusies tikt pie Vikai piešķirtā valsts pabalsta.

Kad nauda bija notriekta, mamma lika Vikai meklēt darbu, tāpēc viņa kopā ar māsu devās uz Franciju, kur cerēja strādāt par auklīti. Taču solītais auklītes darbs meitenes Francijā nesagaidīja, viņas nonāca suteneru nagos, kuri atņēma meitenēm pases un piespieda sniegt intīmpakalpojumus.

Meitenēm izdevās izbēgt no pāridarītājiem, un pēc svešumā pavadītiem gadiem Vika nesen atgriezusies Latvijā. Cerēto patvērumu mamma meitenēm liegusi, bet pašvaldības piešķirtais mājoklis izrādījies neapdzīvojams, tāpēc jaunā sieviete šobrīd mētājas pa pasauli un dzīvo pie dažādiem “draugiem”.

Par visu vairāk Vika vēlas atrast darbu un sākt jaunu dzīvi. Meitenei ļoti patīk fotografēt un pie sirds būtu darbs sociālajā aprūpē.

Uz augšu