Andris Kivičs un Liene Skulme uz delnas uztetovējuši viens otra iniciāļus
Abi iemīlējušies pērnā gada novembrī

FOTO: Ekrānuzņēmums

Mūziķis un bijušais raidījuma "Rampas ugunis" vadītājs Andris Kivičs 2018. gada izskaņā nāca klajā ar paziņojumu, ka šķiras pēc astoņus gadus ilgām attiecībām ar Madaru Kiviču un ir sācis jaunas attiecības un kopdzīvi ar sabiedrības dāmu Lieni Skulmi. Lai gan abu attiecības ir tikai sākumposmā, pāris viens otram apsolījuši mūžīgu mīlestību ar tetovējumiem.

Abu delnas tagad rotā bezgalības zīme, kurā iekļauti vārdi “soulmate” (tulkojumā no angļu valodas - “dvēseļu radinieki”), iemīlēšanās datums, sirsniņa un iniciāļi.

Jau ziņots, ka Andris ar Lieni pirms tam bija tikai nejauši satikušies dažādos pasākumos, taču jūtas starp abiem uzvirmojušas nesen.

"Īsumā - iedzērām to tēju un viss! Pēc tam abi divas nedēļas neēdām. Tāpēc, ka iemīlējāmies! Tas tā stulbi viss skan, bet mums pašiem tas bija milzīgs pārsteigums. Es nedomāju, ka varu vēl iemīlēties dzīvē. Bet kaut ko šādu es neesmu piedzīvojis, teikšu godīgi," tā Andris.

Kā zināms, Ziemassvētkus Andris un Liene pavadīja kopā ar visiem abu sešiem bērniem - Andrim Kivičam no sievas Madaras ir divas meitas, kā arī dēls no attiecībām ar Danu Dombrovsku, savukārt Lienei no iepriekšējās laulības ar Ārenu Skulmi ir trīs meitas.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Silti un gaiši ar visiem mūsu @andriskivics sešiem bērniem. 💕

A post shared by Liene Skulme 👑 (@lieneskulme) on

Uz augšu