Rīgā uzstāsies «Ātras transformācijas» meistari Soss un Viktorija

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

10. un 11. maijā Arēnā Rīgā astoņi pasaules labākie iluzionisti satiksies uz vienas skatuves un prezentēs jauno programmu «Iluzionisti», informē portāls balticevents.info.

Šova ietvaros uzstāsies «Ātras transformācijas» meistari Soss un Viktorija Petrosjani. Četru gadu garumā duets četras reizes ir ticis Ginesa rekordu grāmatā ar savu unikālo «quick change» numuru. Pirmajā reizē viņiem sanāca nomainīt 16 kostīmus divu minūšu laikā, bet jau ceturtajā reizē - 13 tērpus 60 sekundēs.

Vīrs un sieva ļoti labi atceras tos laikus, kad viņi strādāja pie rekorda. “Tagad Viktorija var paspēt 120 sekundēs nomainīt 16 kostīmus, bet 60 sekundēs – 12. Tā arī mēs tikām Ginesa rekordu grāmatā,” atceras Soss.

Soss Petrosjans aizraujoši stāsta par savu producentu studiju “Sos Magic production”, kur izveidojis vairāk nekā 50 numurus pasaules zvaigznēm, sākot ar mūziku, horeogrāfiju un arī kostīmiem. Tieši par kostīmiem atbild Viktorija un sniedz tērpu mākslinieces pakalpojumus zvaigznēm, kuras veiksmīgi uzstājas šovos ASV un Eirovīzijā.

“The Illusionists” šova pirmizrāde notika 2012. gadā Sidnejā. Pēc tam izrādes bija skatāmas prestižās zālēs visā pasaulē. Viņi bija Austrālijā, Meksikā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Āzijā un Eiropā. Internacionālā grupa apvieno plaša spektra disciplīnu profesionāļus. Rīgā ieradīsies astoņi no tiem un prezentēs savu jauno programmu.

Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Servisa kasēs. Plašāka informācija par šovu oficiālajā mājaslapā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu