Noskaidroti pirmie četri konkursa “Supernova” finālisti

Sestdien, 26. janvārī, norisinājās konkursa “Supernova” pirmais pusfināls, kurā uz skatuves kāpa pirmie astoņi censoņi - Samanta Tīna, Edgars Kreilis, Elza Rozentāle, Aivo Oskis, Alekss Silvers, Līga Rīdere, Kris & Oz un “Laime pilnīga”. Cīņu par Latvijas pārstāvēšanu Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā turpināja tikai četri.

Skatītāji un žūrija lēma, ka “Supernovas” finālā jānonāk Samantai Tīnai, Edgaram Kreilim, Aivo Oskim un grupai "Laime Pilnīga".

Kā jau ziņots, otrajā pusfinālā 2. februārī uz skatuves kāps Adriana Miglāne, Markus Riva, "Dziļi Violets" feat. Kozmens, "Laika Upe", "Double Faced Eels", Kristiāna Bumbiere, Kristīne Pastare (Peress) un "Carousel".

Uzvarētājs balvā saņems iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā, Izraēlā, kā arī iespēju noslēgt līgumu ar vienu no reģiona vadošajām mūzikas izdevniecībām "Universal Music Group", kas var palīdzēt popularizēt konkursā uzvarējušo dziesmu ārpus Latvijas.

“"Supernova" Latvijas mūziķiem var pavērt durvis uz lielu iespēju - Eirovīziju vidēji noskatās 200 miljoni skatītāju visā Eiropā un pasaulē. Man ir prieks, ka katru gadu konkursam tiek pieteiktas aizvien kvalitatīvākas dziesmas un ka Latvijā ir autori, producenti un izpildītāji, kuri uzdrīkstas sapņot par lielāka mūzikas tirgus iekarošanu, un ir pietiekami drosmīgi, lai to realizētu šajā konkursā,” saka "Supernova 2019" producente Ilze Jansone.

Abos pusfinālos un finālā konkursa dalībnieku sniegumu vērtēs žūrija, taču lielu lomu spēlēs arī skatītāju balsojums. Šajā "Supernova" sezonā, balsojot par savu favorītu, no viena tālruņa numura varēs nosūtīt tikai vienu īsziņu un veikt tikai vienu zvanu. Balsot varēs arī "Supernova" mājas lapā, un jau trešo gadu papildus tiks ņemti vērā arī unikālie dziesmu klausījumi mūzikas straumēšanas platformā "Spotify".

Uz augšu