Izsludināta pieteikšanās Rīgas Fotogrāfijas biennāles portfolio skatei

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Zane Dzelstiņa

Rīgas Fotogrāfijas biennāles "Next 2019" rīkotāji līdz 20. martam aicina māksliniekus pieteikties biennāles portfolio skatei, kas notiks 5. aprīlī "ISSP galerijas" un Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā telpās, informē biennāles komunikācijas vadītāja Signe Valtiņa.

Portfolio skatei var pieteikties dalībnieki no visām valstīm bez vecuma ierobežojuma, iepriekš sagatavojot un iesniedzot prezentējamu portfolio (viena līdz trīs darbu sērijas) drukātā vai elektroniskā formā.

Plašāku informāciju un pieteikuma anketu skatīt šeit

Dalībniekam ir garantēti pieci individuāli skates seansi ar mentoriem. Viena seansa ilgums ir 20 minūtes, darba valoda - angļu. Dalībnieku skaits ir ierobežots, savukārt studentiem tiks sniegtas priekšrocības. Tiem, kuri pieteiksies līdz 1.martam, būs arī zemāka dalības maksa.

Portfolio skate ir viens no biennāles atklāšanas dienu pasākumiem. Rīgas Fotogrāfijas muzejā 4. aprīlī tiks atklāta Polijas jauno mākslinieku izstāde "(Ne)dabiski ķermeņi" un biennāles balvas "Meklējam jauno fotogrāfijā!" uzvarētājas Annijas Muižules izstāde "ISSP galerijā". Tāpat galerijā 6. aprīlī notiks simpozijs "(Ne)Aktīvisma manifestācijas Baltijas jaunākajā mākslā", kurā piedalīsies Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas un Polijas jaunie fotogrāfi, mākslinieki un kuratori.

Skates darbus izvērtēs un savus ieteikumus māksliniekiem sniegs foto un kinomākslas kuratore Brandta muzejā Odensē Marianne Āgere (Dānija), attēlu redaktors un foto galerijas "Pavlov`s Dog" īpašnieks Mihaels Bedovičs (Vācija), Kurators, Hamburgas Fotogrāfijas triennāles mākslinieciskais vadītājs un Porto biennāles kurators Kristofs Candrovičs (Polija), māksliniece, kuratore un "ISSP galerijas" pārstāve Evita Goze, Laikmetīgā mākslas muzeja "Kiasma" kuratore Sāra Haklina (Somija), Laikmetīgā mākslas centra Viļņā kuratore Virginija Januškevičūte, mākslas kuratore un kritiķe, Latvijas Laikmetīgās mākslas centra vadītāja Solvita Krese, "Photoworks" direktore Šoeira Mavliana (Lielbritānija), Mākslas un izglītības centa "Rupert" kurators Adoms Narkevičs (Lietuva), mākslas kritiķe un Rīgas Fotogrāfijas biennāles kuratore Šelda Puķīte, kurators, rakstnieks un kuratora asistents Modernās Mākslas muzejā Stoholmā Andreas Nilsons (Zviedrija), "NoRoutine Books" dibinātāji Vilma Samuļonīte un Gītis Skudžinsks (Lietuva), kā arī "Unseen" izstāžu projektu vadītāja Amēlija Šīle (Vācija).

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu