Renārs Zeltiņš atklāti par uzaugšanu bez tēva: “Gribētu tēvu sastapt pa īstam”

FOTO: Ekrānuzņēmums

Šovmenis, TV personība un pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš sarunā ar žurnālu “Ieva” apsprieda ne tikai savu jauno tēva lomu, bet arī to, kā bija uzaugt bez tēva.

Intervijā viņš atklāja, ka vecāki izšķīrušies, kad viņš bijis vien četrus gadus vecs: “Manā bērnībā mēs nesatikāmies, jo es nezināju, kur viņš atrodas. Vēlāk esam satikušies, bet... Atzīstu, jā, es gribētu tēvu sastapt tā pa īstam, parunāt un saprast, kāpēc bija tā, kā bija. Man viņa trūka, bet es ticu, ka mūsu satikšanās stunda vēl ir priekšā.”

Zeltiņš pastāstīja, ka vienmēr bijis emocionāls, bet meitiņas ienākšana viņa dzīvē tikai pavairojusi šīs “emocionālās šūnas”: “Tas laikam man mantojumā no mammas, kura ir ļoti emocionāla un jūtīga sieviete. Mani uzaudzināja mamma un vecmāmiņa, tāpēc kaut kādā ziņā esmu tāds sievišķīgs. [..] Lai gan daudz biju viens, man tas patika - laikam biju iemācījies būt pašpietiekams. Man patika sportiskas darīšanas - ja nebija neviena biedra, varēju arī viens iziet pagalmā un sist bumbu līdz tumsai, kad mamma sauca mājās.”

Kā zināms, Renāra un sievas Ievas pirmais bērns, meitiņa Emma, nāca pasaulē 2017. gada novembrī. Pāris gredzenus mija 2017. gada jūnijā.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kad kņazienei ir savs kučieris??

A post shared by Renārs Zeltiņš (@renarszeltins) on

Jau ziņots, ka no 15. marta piektdienu vakaros TV3 būs skatāma pozitīva, jautra un sirsnīga izklaide visai ģimenei – jauns televīzijas šovs “Mazā lielā zvaigzne”. Šovā viesosies pašmāju slavenības un viņu bērni, kas par saviem vecākiem atklās to, ko citādi mēs neuzzinātu. Šovu vadīs pazīstamais šovmenis, pasākumu un raidījumu vadītājs Renārs Zeltiņš.

Katrā raidījumā viesosies trīs sabiedrībā pazīstamas personas un viņu bērni – lielās un mazās zvaigznes apvienotās komandas. Komandu uzdevums – iegūt pēc iespējas vairāk punktu it kā vienkāršās, tomēr reizēm arī ļoti sarežģītās viktorīnās, kurās bērni par saviem slavenajiem vecākiem atklās to, par ko skaļi nerunā.

Spēles norisināsies trijās kārtās – pirmajā kārtā noskaidrosim, vai vecāki zina, ko par viņiem domā bērni. Raidījuma vadītājs Renārs Zeltiņš jau iepriekš ir uzdevis bērniem interesantus jautājumus par vecākiem, bet vecākiem nu jāmēģina uzminēt – kādu tieši atbildi bērns ir sniedzis. Šī kārta pavisam noteikti sagādā jautrus brīžus ne tikai skatītājiem, bet arī pašiem spēles dalībniekiem – gaismā nāks mulsinoši fakti, un ģimenes locekļi varēs uzzināt viens par otru daudz ko jaunu.

Otrajā spēles kārtā tiks noskaidrots, cik labi vecāki saprot savu bērnu. Vecākiem būs jāmēģina uzminēt, ko apraksta viņu bērns, – tiek parādīti divi videoieraksti, kuros bērns stāsta par kādu lietu. Ja jau pēc pirmā video izdodas atminēt, kas tas ir, – nopelnīti divi punkti, ja tikai pēc otrā – viens punkts.

Savukārt trešajā kārtā – cik labi vecāki un bērni viens otru pazīst? Vecākiem un bērniem tiek uzdots jautājums, uz kuru ir trīs atbilžu varianti – ja abiem izdodas atbildēt vienādi, punkts ir rokā!

Pirmajā raidījumā viesosies režisors un restorānu īpašnieks Dāvis Auškāps ar meitu Noru, spēles “Superbingo” vadītājs Armands Simsons ar meitu Heidiju Petru un mūziķis, šova “X Faktors” žūrijas loceklis Intars Busulis ar meitu Emiliju.

Uz augšu