"Radio SWH" raidīs no izbraukuma studijas Liepājas Universitātē

Apmaksāta informācija
"Radio SWH" raidīs no izbraukuma studijas Liepājas Universitātē
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Foto: Publicitātes foto

Ceturtdien, 28. martā, no plkst. 07:00 līdz plkst. 19:00 Radio SWH, piedaloties Liepājas Universitātes Zinātnes un radošuma dienās, raidīs no izbraukuma studijas Liepājā. Izbraukuma studijas ietvaros izskanēs “TIK TIK TIK rīta šovs” ar Valdi Silu un Ligitu Miezi, raidījums “Fredosaurus Rex” ar Andri Freidenfeldu, kā arī “Braucamlaiks” ar Arti Dvarionas. 

Izbraukuma studijas mērķis ir studentus klātienē iepazīstināt ar radio notiekošajiem procesiem, kā arī veicināt izpratni par radio kā nozīmīga medija lomu mainīgajā mediju vidē digitālajā laikmetā.

Tāpat Radio SWH sadarbībā ar Liepājas Universitāti plāno jau rudenī radīt atbalsta platformu “Radio SWH Spin” Liepājas aktīvajiem jauniešiem, veicinot viņu kompetenču attīstību un saturīgu brīvā laika pavadīšanu. Lai veiksmīgi realizētu projektu, Radio SWH un Liepājas Universitāte rīko Radio SWH Spin ētera personību atlasi 28. martā plkst.13:00 Liepājas Universitātes telpās. Pilns atlases nolikums pieejams šeit

Foto: Publicitātes foto

Radio SWH Spin atzīts par uzvarētāju Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) konkursā par apraides tiesību piešķiršanu radio programmas veidošanai Liepājā.

Radio SWH Spin Liepājā skan frekvencē 94,6 FM.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu