Tuvojas jaunā kinoteātra "Apollo kino" atklāšana

Vienīgā IMAX kinozāle Latvijā
TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4
Apollo kino
Apollo kino Foto: TVNET/Apollo/пресс-фото

Jau ziņots, ka 4. aprīlī iepirkšanās un izklaides centra "Akropole" telpās durvis vērs jaunākais un modernākais kinoteātris Latvijā "Apollo kino". Kinoteātris apmeklētājiem piedāvās vēl nebijušu kino pieredzi – sākot no biļetes iegādes brīža līdz filmas baudīšanai kinozālē, TVNET informē kinoteātra preses pārstāve Gita Deniškāne. 

"Apollo kino" izveidē ieguldīti septiņi miljoni eiro, un tas būs pirmais kinoteātris Latvijā ar IMAX kinozāli, daudzveidīgu, tostarp ekskluzīvu sēdvietu izvēli un Rīgas kinoteātros vēl nebijušu iespēju – baudīt maltīti uz vietas kinozālē.

"Apollo kino" atradīsies iepirkšanās un izklaides centra "Akropole" otrajā stāvā, līdzās sporta bāram un izklaides centram "O’Learys".

"Apollo kino" būs pirmais kinoteātris Latvijā, kur apmeklētāji gan biļetes, gan izvēlētos dzērienus un uzkodas varēs iegādāties īpaši aprīkotās pašapkalpošanās kasēs. Kasu sistēma ir izstrādāta tā, lai izvairītos no ierastajām rindām pie kasēm.

Apmeklētājiem būs atvērtas deviņas dažādas kinozāles ar kopējo sēdvietu skaitu 1146, tostarp divas kinorestorāna zāles un Latvijā pirmā IMAX auditorija.

Izvēloties kinozāli, apmeklētājiem būs iespēja izvēlēties arī kādu no trim sēdvietu veidiem – kluba sēdvietas ar anatomiski pielāgotu augstas kvalitātes krēslu, dubultās sēdvietas ar iespēju skatīties filmu, sēžot divvietīgā dīvānā, un luksusa – zvaigžņu sēdvietas īpaši ērtai un netraucētai kino baudīšanai.

 "Esam veikuši nozīmīgas investīcijas, lai nodrošinātu klientiem augstākās kvalitātes kino pieredzi. Kinoteātris ir aprīkots ar jaunākajām un kvalitatīvākajām skaņu un attēlu tehnoloģijām, un saviem skatītājiem mēs piedāvāsim īpašas ergonomiskas sēdvietas un vēl nebijušu uzkodu un dzērienu baudīšanas pieredzi turpat kinoteātrī – tas viss, lai kino apmeklējumu padarītu par īstu piedzīvojumu," stāsta "Apollo kino" vadītājs Latvijā Edgars Hartmanis.

Visās "Apollo kino" auditorijās uzstādīti Barco 4K lāzerprojektori, kas nodrošinās attēla kvalitāti gan 2D, gan 3D formātā. Kinozāles aprīkotas ar Dolby ATMOS un 7.1. skaņas sistēmām.

Pirmajā un Latvijā vienīgajā IMAX kinozālē kinomīļi varēs izbaudīt vēl nebijušu pieredzi – tā būs aprīkota ar pasaulē vienu no jaunākajām IMAX 3D lāzerprojekcijas un nākamās paaudzes 12-kanālu skaņu sistēmu. Lai nodrošinātu veiksmīgu pašapkalpošanās pieredzi, gan kinoteātris, gan sporta bārs un izklaides centrs "O’Learys" tiks aprīkots apjomīgu daudzumu jaunāko tehnoloģiju.

"Apollo kino" ir viens no Igaunijas uzņēmuma "Apollo Group" meitas uzņēmumiem Latvijā. "Apollo kino" ir lielākā kinoteātra ķēde Igaunijā ar astoņiem kinoteātriem. Šobrīd "Apollo Kino" piedāvā modernākos kinoteātrus Tallinā, Pērnavā, Tartu, Narvā un Sāremā, bet no 4. aprīļa arī apmeklētājiem Rīgā. 

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu