Kivičs tiešraides laikā atklāj, kas viņam nepatīk Latvijā

Mūziķis Andris Kivičs piedalās "Rollerblade" skrituļslidošanas skolas atklāšanas pasākumā - meistarklasē tirdzniecības centra "Spice" daudzstāvu stāvvietā.

FOTO: Ieva Čīka/LETA

Pirmdienas, 1. aprīļa, vakarā mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā sieviete vietnē "Facebook" atbildēja uz fanu jautājumiem par abu dzīvi pēc realitātes šova "Kivičs. Pavisam privāti". Pāris vairākkārt ir atzinis, ka gatavojas pamest Latviju uz ilgāku laiku, un tiešraides laikā arī atbildēja uz jautājumu, kam būtu jānotiek, lai abi tomēr paliktu dzimtenē. 

Andris Kivičs uz jautājumu, kas atturētu viņu pārcelties uz citu valsti, atbildēja: "Iespēja dzīvot noslēgtā cilvēku lokā un pelnīt pietiekoši ar to, ko es māku vislabāk."

Tomēr ir vairāki iemesli, kāpēc viņš vēlas pamest valsti. "Īstenība tā Latvijas sajūta - man liekas, ka tā ir padrūma. Protams, mēs varam nofotografēt Jūrmalu saulrietā, bet pasaulē ir valstis, kur ir saule visu laiku. Mēs bijām Itālijā, un visu laiku ir saulains! Pilnīgi cits noskaņojums!

Tas Latvijas drūmums...

Man nepatīk tas, ka es, piemēram, satieku čaļus, un tikai viens no desmit būs atklāts un sirsnīgs. Visi kaut ko viens otram aiz muguras (runā)... Mani nedaudz šokēja tas, ka Latvijā mēs dzīvojam baiļu sabiedrībā. Īstenībā mēs viens no otra baidāmies visu laiku. (..)"

Kivičs iepriekš atzinis, ka Latvijā atgriezīsies tad, ja realitātes šovam "Kivičs. Pavisam privāti" tiks uzņemta otrā sezona. 

Uz augšu