Pašmāju dziedātāja Alise Haijima: "Kamēr dzīvoju Japānā, mēs ar ģimeni nesvinējām īsti Lieldienas"

FOTO: TV3 publicitātes foto

Šovā "X Faktors" iepazītā pašmāju dziedātāja ar japāņu saknēm Alise Haijima TVNET pastāstīja, ka ne vienmēr svinējusi Lieldienas un tagad viņas svētkos ieplūdušas arī itāļu vēsmas. Lai gan šogad viņa ir ļoti aizņemta, neiztrūks kopīgas pasēdēšanas pie galda.

"Kamēr dzīvoju Japānā, mēs ar ģimeni nesvinējām īsti Lieldienas. Lieldienu atmiņas sāka parādīties tikai kopš pārvācos dzīvot uz Latviju. Mēs vienmēr braucām ciemos pie radiem. Krāsojām olas tikai ar dabīgām metodēm - mellenēm, sīpoli mizām, augiem. Spēlējām arī spēles, kur pagalmā meklējām paslēptās šokolādes olas. Protams, arī rīkojām olu sišanas turnīru. Tas, protams, bija bērnībā.

Tā kā man ģimenē ir parādījušās itāļu saiknes, ieviesām arī itāļu tradīcijas iegādāties milzīgu šokolādes olu, kurā ir dažādas mantiņas vai dāvaniņas.

Tagad jau diemžēl vairs nekrāsoju olas un nesitamies, jo es esmu īpaši aizņemta ar universitāti, tulka darbu un dziedāšanas karjeru. Tomēr Lieldienu maltītes netrūkst! Neko dižu negatavojam, taču mūsu ģimenē vienmēr ir pildītas olas - kā likums!

Uz augšu