Rogas filma "Meklējot Mr. Kauliņu" uzsāk ceļu pie skatītājiem

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Kaspara Rogas dokumentālās filmas “Meklējot Mr. Kauliņu” pirmizrāde
Kaspara Rogas dokumentālās filmas “Meklējot Mr. Kauliņu” pirmizrāde Foto: Didzis Grodzs

No piektdienas, 10. maija, kinoteātros visā Latvijā skatāma mūziķa, grupas “Prāta vētra” bundzinieka un videoklipu režisora Kaspara Rogas debija kino – dokumentālā filma "Meklējot Mr. Kauliņu”. 10. maijā, plkst. 18.40  kinoteātrī “Forum Cinemas” un 11. maijā, plkst. 18.30 kinoteātrī “Splendid Palace” notiks filmas “Meklējot Mr. Kauliņu” seansi pēc kuriem varēs satikt filmas režisoru Kasparu Rogu un radošo komandu. Biļetes jau tirdzniecībā.

Filma stāsta par Guntaru Kļaviņu jeb Mr. Kauliņu, kurš ir finansists un šarmants dzīves baudītājs. Pēc sava biznesa kraha viņš pazūd bez vēsts, radiniekus un draugus atstājot par sevi pilnīgā neziņā. Starp tiem ir arī viņa labākais draugs Kaspars Roga, kurš apņemas noskaidrot, kur palicis Kauliņš. Pēc vairākiem gadiem Roga viņu atrod Āfrikā, Sjerraleonē, kur Kauliņš ir sācis kārtējo bīstamo avantūru - dimantu meklēšanu.  

Filmā izmantotais paņēmiens ir tuvs mākslas kino žanram un skatītājs praktiski nejutīs operatora klātbūtni, ļaujot pilnībā nodoties piedzīvojuma garšai un drāmai, kas risinās Kauliņa dzīvē. Līdz šim dimantu pasaule bijusi diezgan slēgta filmēšanas grupām, tomēr Kaspara Rogas draudzība ar Guntaru būs caurlaide uz līdz šim neredzētām lietām. Kaspars nav nejaušs stāsta varonis. Viņš vedīs mūs piedzīvojumā labi pazīstot Guntaru un, savulaik, piesaistot daudzus dimanta biznesa finansētājus Latvijā. Diemžēl viņi visi savu naudu ir pazaudējuši. Arī Kaspars. Taču šis stāsts nebūs par naudu, bet par draudzību un lietām, kas ir daudz vērtīgākas par to, ko varam nopirkt veikalā.

Filmas radošā komanda:

Režisors: Kaspars Roga

Producenti: Undīne Buka un Sandijs Semjonovs

Montāžas režisore: Audinga Kučinskaite

Operators: Jānis Andrējevs

Filmu kompānija: “SKUBA films” un “ZORGE Cinema”

Filma tapusi ar Nacionālā Kino centra atbalstu.

Filma latviešu un angļu valodās ar subtitriem krievu valodā.

Foto: Kaspara Rogas dokumentālās filmas “Meklējot Mr. Kauliņu” pirmizrāde

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu