"Survival Kit 10.1" atklās regetona dīva, repere Ūga un slavenību diskotēka

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Ūga
Ūga Foto: publicitātes

Laikmetīgās mākslas festivāls "Survival Kit 10.1", kas pirmo reizi norisināsies Pārdaugavā, ar spilgtu programmu aicina uz atklāšanu ceturtdien, 23. maijā no plkst. 19.00. Festivāla un izstādes norises vieta būs bijusī Latvijas Universitātes fizmatu fakultāte Zeļļu ielā 2, informē Marta Krivade, Latvijas Laikmetīgās mākslas centra saziņas vadītāja.

Festivāla organizators Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs desmitā festivāla gada atklāšanu atzīmēs ar īpaši krāšņu programmu. Vakaru iesāks māksliniece Karla Garlaši ar dzīvo latino regetona dīvas performanci, kurā piedāvātais vizuālais tēls un teksti ataino ekstravagantas latīņamerikāņu mākslas pasaules personības likstas un intrigas. Performancē “Princess Prada singla "Money Money" prezentācija” ar statusu, kontinentālo filozofiju un televīzijas seriāliem apsēstās varones spēcīgās emocijas noved pie konflikta starp globālo popkultūru un reģiona politisko pagātni.

Pēc performances uzstāsies jaunā latgaliešu repere Ūga, īstajā vārdā Daiga Barkāne. Viņa darbojas latgaliešu pagrīdes hiphopa apvienībā “Ausmeņa Records”, un ir vienīgā meitene kolektīvā. „Ausmeņa Records” ir hiphopa kultūras pārstāvji, kas nozīmē, ka to vidū ir gan reperi, gan dīdžeji, gan breikotāji, gan grafiti mākslinieki.

Ūga “Taisneiba”.

Atklāšanas nakti turpinās slavenību diskotēka, kurā ar 30 minūšu setiem ar savu mīļāko mūziku uzstāsies Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce, vietējie un ārvalstu skaņas mākslinieki Fabrice Praz no apvienības “Klik klak”, Harun Morrison no apvienības “They are Here”, Cassius Fadlabi, Elīza Āboltiņa un Labais dāma, māksliniece Ieva Balode un Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles programmas direktors Kaspars Vanags.

Festivāla programma un apraksts pieejami tīmekļa vietnē www.survivalkit.lv.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu