Dziedātāja Aminata nāk klajā ar nopietnu paziņojumu

FOTO: Publicitātes foto

Dziedātāja Aminata Savadogo (26) pārsteidza fanus, publiskojot stāstu par savu iekšējo cīņu un to, kā dzīve viņu pārmācījusi un izmainījusi. Izrādās, ka aiz perfektā attēlojuma sociālajā tīklā “Instagram” viņas dzīve nemaz nav tik ideāla.

“Šis ir stāsts par brīvību. Brīvību būt tādam, kāds esi, un brīvību pieņemt sevi. Pirms kāda laika es pieņēmu sevi tikai, kad uzvarēju. Es mīlēju savu ķermeni tikai tad, kad biju savā vislabākajā formā. Man patika mani foto tikai tad, kad tie bija uzņemti no specifiska leņķa, lai mana seja izskatītos labi bez meikapa, radot iespaidu par perfektu dzīvi “Instagram”... tāpēc dzīve mani pārmācīja. Viena neveiksme pēc otras... tas mani noveda pie pastāvīgas trauksmes un frustrācijas.

Es kļuvu par cilvēku, kuru nespēja mīlēt un respektēt mans līdzšinējais “es”.

Tad, kad man vairs nebija citu variantu, es guvu mācību. Es sapratu, ka esmu pelnījusi mīlestību un cieņu nevis savu panākumu vai izskata dēļ konkrētā fotogrāfijā, bet gan tāpēc, ka esmu es. Man nav vienmēr jāuzvar, lai es būtu mīlama. Man nav jādara visiem pa prātam. Es varu mīlēt sevi tāpat vien, pat ja pieļauju kļūdas. Turpmāk es darīšu lietas nevis tāpēc, ka izdaru spiedienu uz sevi, nevis tāpēc, ka “esmu bezjēdzīga, tāpēc man jākļūst vismaz par kaut ko ĀTRĀK”... es nodarbojos ar sportu, tāpēc, ka to mīlu. Es dziedu tāpēc, ka to mīlu. Es pavadu laiku vienatnē, jo es to mīlu. Es strādāju ar cilvēkiem, kas man patīk. Es daru to visu tāpēc, ka mīlu sevi un respektēju savas vajadzības un vēlmes. Es esmu pelnījusi būt laimīga. Es esmu pelnījusi mīlestību, tāpat kā tu,” paziņoja dziedātāja, kura 2015. gadā pārstāvēja mūsu valsti starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Komentāros pie šā ieraksta viņai atbalstu snieguši dziedātājs Markus Riva, duets “Dvīnes”, kā arī Dagmāra Legante, publiskojot sirsniņu emocijzīmes.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is not about sex. It’s about freedom. Freedom to be who you are, and freedom to accept yourself. Some time ago, I would only accept myself when I was winning. Would only love my body when I was in the best shape. Would only like my photos taken from a special angle, so that my face looks good, with make up on, building a perfect picture of a dream life here on Instagram... So life taught me lessons. Failure after failure... which led to constant anxiety and frustration. I became a person, who couldn’t be loved or respected by the “old me”. So, when I had no other choice, I’ve learned my lesson. I’ve learned that I actually deserve love and respect not for my success, or not because I look good at a certain picture, but because I am me :) I don’t have to always win to be loved. Don’t have to satisfy everyone. I can actually love myself for nothing, even when I make mistakes. From now on, I do things not because of pressure I put on myself, not because “I am useless so I have to become at least “someone” FASTER!... I do sports, because I love it, I sing and write songs, because I love it, I spend time alone, because I love it. I work with people who I like. I do all that, because I love myself and I respect my needs and wishes. I deserve to be happy. I deserve love, as do you. #aminatamusic photo taken by @tochka91 @victorijasim hairstyle by @elenheelenhair @elenheelen #loveyourself

A post shared by AMINATA (@aminata_savadogo) on

Uz augšu
Back