Karīna Račko par pabeigto ceturto erotisko romānu: "Stāsts nebūs tāds, kā esat gaidījuši"

FOTO: Gints Bāliņš/TVNET

Zobārste un erotisko romānu rakstniece Karīna Račko, kuras grāmatas "Saplēstās mežģīnes", "Debesis pelnos" un "Samaitātā" Latvijā guvušas ievērojamus panākumus, paziņoja, ka ir pabeigusi savu ceturto grāmatu.

"Epilogs. Pēdējais vārds, pēdējais punkts. Degoši pirkstgali no neskaitāmām intensīvas rakstīšanas stundām, saviļņojums un smeldzes kamols kaklā, jo kāds posms atkal noslēdzies, pēdējā lappuse aizšķirta. Ceturtās grāmatas manuskripts pabeigts. 

Stāsts nebūs tāds, kā esat gaidījuši.

Tomēr zinu - tajā būs viss, ko vēlaties. Un rudens nav aiz kalniem..." rakstīja Račko, liekot noprast, ka grāmatnīcu plauktos jaunā grāmata varētu nonākt jau pēc pāris mēnešiem. 

Kā komentāros atklāja Račko, grāmatai jau ir tapis arī nosaukums, taču publiski tas tiks izziņots vien tuvāk rudenim. 

Rakstniece intervijā ar TVNET šā gada pavasarī pastāstīja, ka viņa ir izaugusi no Pelnrušķītes tipa scenārijiem: "Man ir svarīgi, lai stāsts, pie kura strādāju, aizrautu mani pašu, lai radošais process būtu interesants, līdz ar to pieļauju, ka tēmas, par ko vēlēšos rakstīt, laika gaitā nepārtraukti mainīsies. Šobrīd mani saista nestandarta attiecību modeļi un varoņi ar komplicētu iekšējo pasauli, jūtu ķīmija, cilvēka psiholoģiskā tumsa, noslēpumi, bailes, ilgas, vājības. Atejot no kategorijām „melns” un „balts”, ir daudz lielāks izaicinājums izprast un izskaidrot psihes līkločus, attaisnot motīvus un, par spīti iemesliem tēlu nosodīt, tik un tā likt lasītājiem viņu iemīlēt.

Ceturtās grāmatas pamatā būs ļoti kaislīgs un sāpīgs jūtu stāsts. Arī šis darbs piederēs erotiski romantiskajam žanram, un esmu pārliecināta – tās emocijas, kas uzrunājušas manus fanus iepriekšējās grāmatās, noteikti būs atrodamas arī šajā.

Starp citu, varu atklāt kādu intriģējošu detaļu, kas padara šā darba tapšanas procesu atšķirīgu no iepriekšējiem – šobrīd manā prātā ir divi iespējamie stāsta atrisinājuma un nobeiguma scenāriji ar atšķirīgu morāli, un es vēl neesmu pārliecināta, kuru no abiem izvēlēšos. Rīkošos tāpat kā vienmēr – rakstot ļaušos savām sajūtām."

Uz augšu
Back