Katrīna Gupalo ar traku ballīti atzīmē jaunā pikantā mūzikas videoklipa izdošanu

Foto
Sejas.lv
Katrīna Gupalo ar traku ballīti atzīmē jaunā pikantā mūzikas videoklipa izdošanu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

17. jūlija vakarā kultūras bārā «Sapņi un kokteiļi» notika krāšņa ballīte, kurā tika prezentēts, iespējams, šīs vasaras karstākais mūzikas video.

Katrīnas Gupalo dziesmas «SVĀRKI?» videoklipā piedalījušās vairāk nekā 100 meitenes, un katrai no tām filmēšanas komanda vēlējusies radīt neaizmirstamu piedzīvojumu - atkārtot slaveno mirkli no kinofilmas «Septītā gada drudzis», kur Merilinai Monro, stāvot virs pazemes metro lūkas, svārki aizplīvo pa gaisu.

«Jautājuma zīme dziesmas nosaukumā nav tāpat vien - tā simbolizē šobrīd tik aktuālos jautājumus par sievietes tiesībām, par sabiedrības uzspiestajiem stereotipiem, par sievišķību un robežu, kur tā var tikt zaudēta. Rotaļīgajā un pat draiskajā dziesmas priekšplānā ir 21. gs. meitene, kura ļoti skaidri zina, ko vēlas. Šobrīd sievietes visā pasaulē cīnās par tiesībām pateikt ‘‘nē’’, pateikt, ko viņas nevēlas.

Bet varbūt ir laiks sev atļaut skaļi pateikt arī to, ko vēlamies?

Tas ir jautājums par balansu starp sievišķību un spēku, starp maigumu un spēju būt par savas dzīves noteicēju. Tāpēc dziesmas tiešie un trāpīgie teksti tiek izdziedāti tik ārkārtīgi maigā veidā,» par dziesmas vēstījumu stāsta dziedātāja un dziesmas autore Katrīna Gupalo.

Dziesmu "SVĀRKI?" Katrīna Gupalo sarakstīja aptuveni pirms diviem gadiem. Mūzikas līdzautors ir pianists Andrejs Osokins, bet teksta līdzautors ir Jānis Romanovskis - viņš arī mūzikas video režisors. Sākumā dziesma tika izpildīta akustiskā versijā ar grupu, tā skanējusi “Radio Star Fm” un “Radio SWH”, koncertzālē “Palladium” iesildot Emeliju Sandē un citur.

Tieši pirms gada tika pieņemts lēmums dziesmu ierakstīt sadarbībā ar kādu producentu, bet dziesma nepakļāvās nevienam no viņiem. Rezultātā Katrīna nonākusi pie secinājuma, ka pašai jāiet dziļāk producēšanas jautājumā, un galu galā pati izveidojusi dziesmas aranžiju. Pēc ļoti daudziem eksperimentiem ar formu, instrumentiem, pat cenzētiem tekstiem (no kā galu galā viņa atteikusies), tika radīta fināla versija, kura sākas ar rokmūzikas skanējumu, bet jau pēc brīža pārtop pop-dance gabalā, kuru varētu nosaukt par 21. gs disko. Dziesma ierakstīta sadarbībā ar Aleksandru Volku «Wolk Recording Studios» ierakstu studijā. Ģitāras partiju iespēlējis Miķelis Vanags, basu - Kristiāns Kosītis, bungas - Mareks Logins.

Mūzikas video filmējušās dejotājas no Līgas Libertes dejas teātra, tautas deju kolektīva “Zalktis”, Elzas Kronbergas “Vibe” deju studijas, “KARMA dancers”, Stellas Upacieres “Pole & Harmony” studijas, Latvijas Nacionālās operas baleta māksliniece Anna Russke, RTU karsējmeitenes, stepa dejotāja no “Soul Tap” studijas, kā arī flautiste Sniedze Prauliņa, fotogrāfe Aiga Rēdmane, pianistes Marta Balode un Roksana Tarvide, grāmatu blogere Spīgana Spektore un vēl desmitiem talantīgu un apburošu sieviešu. Horeogrāfiju veidojusi Maija Sukute. Video filmēts Tallinas ielas kvartāla koncertzālē “Tu jau zini Kur”.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu