Monika Levinska producēs seriālu par Klintona impīčmentu

TVNET/LETA
Monika Levinska producēs seriālu par Klintona impīčmentu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Monika Levinska
Monika Levinska Foto: AP/Scanpix

ASV televīzijas seriāla "American Crime Story" jaunajai sezonai izraudzīts stāsts par prezidenta Bila Klintona impīčmentu, un sēriju producente būs bijusī Baltā nama praktikante Monika Levinska, ar kuru sāktās dēkas dēļ Klintons gandrīz vai zaudēja prezidenta amatu, otrdien pavēstīja televīzija FX.

Seriāla trešās sezonas darbība risināsies ap notikumiem, kad Levinska un divas citas sievietes tika "ierautas impīčmenta procedūrā, kas šajā valsī bija pirmā pēc vairāk nekā gadsimta pārtraukuma", teikts FX paziņojumā.

Seriāla iepriekšējās divas sezonas bija veltītas Odžeja Simpsona prāvai un Džanni Versačes slepkavībai. Seriāls saņēmis gan cildinājumus un godalgas, gan arī ticis paļāts.

Vēsts par seriāla trešo sezonu izraisīja vētru sociālajos tīklos, daudziem paužot bažas, ka uzmanības pievēršana seksa skandālam, kura rezultātā demokrātu prezidents teju zaudēja amatu, var nākt par labu patlabanējam Baltā nama saimniekam republikānim Donaldam Trampam.

Žurnālam "Vanity Fair" Levinska atzina, ka sākotnēji bijusi bažīga par pievienošanos projektam, bet galu galā nosvērusies par labu darbam seriāla komandā, lai "pilnā mērā varētu paust savu versiju".

Sāra Polsone seriālā atainos Lindu Tripu, kas pirmā cēla trauksmi par Klintona dēku ar Levinsku, Bīnija Feldstīna atainos Levinsku, bet Analī Ašforde spēlēs Polu Džonsu, kas Klintonu iesūdzēja tiesā par seksuālu uzmākšanos.

Seriāla pirmizrāde gaidāma 2020. gada 27. septembrī. ASV prezidenta vēlēšanas nākamgad notiks 3.novembrī.

Seriāla scenārijs būs balstīts Džefrija Tobina grāmatā par Klintona seksa skandālu.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu