Lauris Reiniks sasilda fanes, izrādot savu Kalifornijas saulē zaigojošo kailo torsu

FOTO: instagram.com/laurisreiniks/

Pašmāju dziedātājs un aktieris Lauris Reiniks, kurš šā gada vasarā nosvinēja savu 40. dzimšanas dienu, no skarbā Latvijas rudens aizmucis uz silto un saulaino Kalifornijas štatu Amerikā.

Kamēr mūsu valsts iedzīvotāji tuntulējas mēteļos un šallēs, Reiniks bauda ūdens priekus. “Domāju, vai vispār ko likt... Zini kā, vīrusu laiks dzimtenē, a es te ar pliku krūtažu saulē rēgojos. Diezgan kaitinoši, es saprotu...” savā sociālā tīkla “Instagram” kontā publiskoto foto komentē mūziķis.

“Tu vari izbeigt? Man skauž,” tā kāds komentētājs.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Californication. 🌞 #california #hermosabeach #IzvēdinātGalvu

A post shared by Lauris Reiniks (@laurisreiniks) on

Kā jau ziņots, noslēdzot vasaras sezonu, Reiniks skatītāju un klausītāju vērtējumam nodeva video versiju dziesmai “Izvēdināt galvu”. Tas ir komisks stāsts ar kriminālfilmas elementiem par cilvēku, kurš ir pārdedzis un pārstrādājies savā darbā.

Klipa režisore ir pieredzes bagātā Aija Strazdiņa, ar kuru Reiniks sadarbojas jau gadiem. Galvenais operators - Ivo Skanstiņš, bet video klipa scenārija autors un producents ir pats Lauris Reiniks.

“Izvēdināt galvu” video klips ir tapis ciešā sadarbībā ar Latvijas Ieslodzījuma Vietu Pārvaldi, kura izrādīja lielu pretīmnākšanu un atsaucību. Lielākā daļa dziesmas videoklipa tika filmēta divās ieslodzījuma vietās- nu jau slēgtajā Brasas cietumā Rīgā un joprojām aktīvajā Olaines cietumā.

“Šī bija ārkārtīgi interesanta pieredze un aizraujošs piedzīvojums, ko es nekad neaizmirsīšu. Par to es esmu pateicīgs IeVP, bez kuru piekrišanas un progresīvās domašanas, mans stāsts paliktu tikai uz papīra,” stāsta Lauris, piebilstot, ka stāsts pašā būtībā nav par cietumu, bet ir par cilvēku.

“Tas ir kā atgādinājums visiem, ka visus pasaules darbus tu neizdarīsi un visu pasaules naudu nenopelnīsi. Un tas nav vajadzīgs, ja tu gribi dzīvot veselīgu un pilnvērtīgu dzīvi.  Izdedzis, pārguris un sašļucis cilvēks nav vajadzīgs nevienam. Ir jāatrod laiks sev un jāspēj laikā apstāties vai iepauzēt. Jeb kā dziesmā skan: “Viss, čau, manis te vairs nav! Man vajag izvēdināt galvu,” video klipa un dziesmas ideju skaidro Reiniks.

Uz augšu