Seriāla "Tur" aizkadrā aktieris Regnārs Vaivars

Video
TVNET
Seriāla "Tur" aizkadrā aktieris Regnārs Vaivars
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Raimonds (aktieris Regnārs Vaivars)
Raimonds (aktieris Regnārs Vaivars) Foto: @lmt

LMT mājas viedtelevīzija turpina iepazīstināt skatītājus ar LMT oriģinālseriāla "Tur" tapšanas video stāstu sēriju. Šoreiz uzmanības centrā unikālā tēla Raimonda atveidotājs Regnārs Vaivars, seriāla scenārija autori Rasa Bugavičute-Pēce un Artūrs Dīcis, kā arī izpildproducents, pirmais režisora asistents Vents Grīnbaums.

Seriāla režisors Uldis Cipsts uzsver, ka Regnāram Vaivaram tika uzticēta patiesi izaicinoša un sarežģīta loma – kļūt par mākslīgo intelektu – tēlu, ko neviens nekad nav redzējis. Arī pats aktieris atzīst, ka darbs pie Raimonda “radīšanas” noritēja vēl pirms filmēšanas sākuma. Taču pūles atmaksājās, un to pierāda gandrīz katra aina, kuru izdevās nofilmēta jau ar pirmo mēģinājumu.

"Tur" stāsts nemaz nebūtu iespējams bez tā autoriem – Rasas Bugavičutes-Pēces un Artūra Dīča. Dramaturgi sarunā atklās, cik izaicinošs bijis darbs žanrā, kas Latvijas kino un seriālu pasaulē līdz šim nav bijis pārstāvēts. Tāpat stāsta skatītājiem ir iespēja iepazīt arī seriāla rosīgā izpildproducenta Venta Grīnbauma dienas plānu, kurā viņam gluži kā veiklam žonglierim bija jāspēj savās rokās noturēt kontrole pār notiekošo.

Foto: Režisora Ulda Cipsta filmas "Tur" pirmizrāde "Apollo" kinoteātrī.

Aizkadru video turpinās arī īpašs eksperiments – sociālajos tīklos tiek meklēts Regnāra Vaivara dubultnieks – radošs, romantiķis, ar labu humora izjūtu. Pēc vairāku stundu meklējumiem šķiet, ka līdzinieks ir atrasts. Vai viņš spēs līdzināties Regnāram Vaivaram? Skaties video. 

Skaties video:

Raksts tapis sadarbībā ar LMT mājas viedtelevīziju.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu